Bas Bas 'Kendime Saygım Yok' Diye Bağıran Davranışlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   johnnybravo
   Sağlıklı bir birey olan herkesin öncelikle kendisine saygılı olması gerekir. Kendini önemsemesi, düşünmesi, kendisine değer vermesi gerekir. Kendisine saygısı olmayan insanın hiç kimseye saygısı olmaz. O insanla kurulan ilişki eninde sonunda sizi etkileyecektir. Kendisine saygısı olmayan insanı fark ettiğiniz an run forest run yoksa bir noktada o insanın size de bir zararı olacaktır. Bu noktada örnek vereceğim tip, herhangi bir şeye bağımlı olan insan olur. Bu bir madde bağımlılığı olabilir, bir alışkanlık olabilir artık ne olursa. Bir şeyi deneyimlemek güzeldir ama o şeye bağımlı olmak kendine saygısı olmayanların işidir bence.
    asit
    aşşırı fanatizm, partizanlık.. bunlar için kalp kırmak, yıkıcı davranmak
     busrawashere
     mal mal sadece telefona bakıp, dio'ya girmek google dio sekmesini kapattıktan sonra tekrar dio'ya girmek
      djsinemovic
      Bir zamanlar hayatında önemli olan insanların arkasından konuşan insan. Onlara söylediği her şeyi kendine de söylüyor benim için
       absurdizm
       Bütün iti köpeği başa toplamak
        irvinyalom
        Zorla insanların hayatına tutunma çabası. Aramalar, mesajlar, kendini dahil olmadığın planlara dahil etme. Bazen sadece o ortama ait değilsindir.
         camparice
         1 liralık filtreyle sigara içmek, sünger olanlardan
          kimkibuu
          fazla fast food tüketmek
           climax
           Bana göre değer vermeyen, empati kuramayan, doğru iletişimden anlamayan insanların üstüne düşüp onları değiştirebileceğini sanarak boşa çaba ve vakit harcamak. Yani birazcık kendine saygın olsun ve o değerli vaktini başka bir şeye harca :( ekstra olarak hijyen yoksunu olmak... Yani artık çoğu insanın suya erişimi var. bu kadar mı zor hijyenik olmak gözünüzü seveyim?
            superkahraman
            spor yapmamak, durmadan alkol ve uyuşturucu içmek...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.