Bana Öyle Bir Film Öner ki
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   vay bee! diyeyim. ama gerçekten vay bee dedirtsin.
    criglernajjar
    1-Leon 2-Requiem for a Dream*/** 3-Lorenzo's Oil** 4-Patch Adams** 5-Something the Lord Made** 6-The Green Mile 7-Contratiempo 8-Los Ojos De Julia 9-El Final Del Tunel 10-Peliculas Para No Dormir: La Habitaticion Del Nino 11-Gone Girl* 12-Wind River* 13-El Secreto De Sus Ojos 14-La Cara Oculta* *Müstehcenlik içeren filmler. **Tıpla ilişkili filmler; bunları doktor olduğum için izledim.
     fatmaamanurdegil
     gravity ve kingsman ikiside başta çok sıkıcı geliyor sonradan güzelleşmeye başlıyor
      ozymandiase
      Split ( Türkçe adıyla Parçalanmış).2016 yapımı,psikolojik korku gerilim içeren ve M. Night Shyamalan tarafından yazılan, yönetilen, James McAvoy, Anya Taylor-Joy ve Betty Buckley'nin oynadığı Kırılmaz üçlemesinin ikinci filmidir. Başrol olan Kevin' ın 23 farklı alt egosu yani kişiliği vardır. Kaçırdığı 3 kız ile farklı ilişkiler kuran Kevin, kızların varlığı ile yavaş yavaş dağılmaya başlar. Farklı alter egolarının çarpışması ile iyice kafası karışır. Filmin genel konusu oldukça dikkat çekici. Ancak en güzel yanı James McAvoy' un 23 farklı kişiliğin her birini mükemmel denilebilecek şekilde oynaması. Serinin diğer iki filmi de oldukça güzel. Önerilir.
       ketcaplisarma
       Aynı yıldızın altında süper Zindan adasını bi türlü izleyemedim ama o da güzel Hush diye bi gerilim filmi var o da çok güzel Sec beğen al
        patiklipenguen_
        Sonunda kimsenin beklemediği bir kişi kurtluyordu vay bee demiştim.
         dr-zet
         Konulu mu konusuz mu?
          sadece_sen
          Selvi boylum al yazmalım.. Hiç sıkılmadan izlerim komedi olarakta kemal sunalın filmi şendul şaban onuda her seferinde hiç izlememiş gibi izlerim.
           sadece_sen
           Bir kadının seks günlüğü.. buram buram seks kokan bir film her anı her adımı seks olan bir film izlemenizi tavsiye ederim.not(.youtube girince bulabilirsiniz.)
            mega
            https://www.kesfeet.com/post/en-i%CC%87yi-belgeseller-ufkunuzu-geni%C5%9Fletecek-7-muazzam-belgesel
            Ben bu Filmleri İzlememiştim En iyileri diyebilirim.
             yahoo
             https://diziizle.blog/
             https://diziizle.blog/
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.