Balkona Çıkarken Sütyen Giymeyen Karşı Binadaki Kız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yabadabadu
   bu sıcakta sütyen mi giyilir aq
    tsukyomi
    Sofya'daysan kusura bakma Seksencim seni de şeyaptım durduk yere, evde sütyen giymem yasak. Hem majezikliktir evde sütyen giymek :')
     peripedia
     Bu sıcakta evde sütyen mi? Ay bir de bunu çıkarmayın. Biz eve adım atar atmaz memelere özgürlük diye bu angaryadan kurtulan insanlarız ya.
      eski_bi_tanidik
      Gara garavel açtı sandım
       ahmetsakar
       daha geçen gün bi farklı versiyonunu yaşadığım durum ama anlattığım herkes o kadar mal ki olayın tatlılığını kavrayamadan eee sonra diyor. ben yine de anlatayım. arkadaşla içtik artık baktık iyice şeberiyoruz mekanda iki sapız dedik bu geceyi bitirelim evde bira içelim, senin de çatı var çıkarız çatıda müziği açarız. çatı dediysem de öyle dam gibi değil bildiğin eğimli çatı ama dışına çıkıyoruz orada oturuyoruz. biraları aldık çıktık müziği açtık. karşı apartmanda herkes balkonda nerdeyse. onların müziği de bize geliyor maksimum 6-7 metre vardır. gırgır şamata konuşuyoruz karşımızdaki evin perdesi açık, tv de açık. arada gözümüz takılıyor içeriye bakıyoruz. sonra bi kız girdi o odaya gezindi. içeri gitti geri geldi pat diye üzerini çıkarttı. sütyen falan da yok arkadaşa dedim sen de benim gördüğümü görüyo musun? görüyorum dedi. neyse dedik bakmayalım kendi evinde rahat takılmak istiyodur öyle. hakkaten de bakmadık. arada gözümüz kaymış olabilir ama bakmadık öyle biramızı içip muhabbete devam ettik. bu olayı arkadaşlara anlattım ben, diyorlar ki davarlar eee seslenmediniz mi? kız iş atmış işte. he amk kız iş attı iki tane çatıda dallama var bize iş attı. koşun evime gelin dedi. anlık olarak şovunu yapmıştır, o mutlu biz mutlu bu kadarı yeterli. yani maksimum demiştir ki memelerimi göstereyim biz de gördük. belki teşhircilik yapmayı çekmiştir canı. aferin ona iyi yaptı anlık bi mutluluk kapladı içimizi. eğer böyle bir olay yaşarsanız gençler çatıdaysanız ve kafanız güzelse karşı binaya atlamaya çalışmayın. kuran ekmek çarpsın kafanıza koyarsanız bu fikri o 6 metrelik mesafe 60 santim gibi gelir 6. kattan cukkada düşerseniz yere. bakın geçin amk 4 milyar çift memeyle yaşıyoruz zaten. canınızı sıkmayın, siz de iyi çocuklar olursanız en az 100 tanesini görürsünüz zaten.
        garavel_usta
        Senin gelmeni bekliyordur (elinle gelmeni)
         theguard
         sarkıklıları bu konunun dışında tutalım lütfen.
          fairytale-
          Sadece sutyenle dolaşan ben 😅👊🏻 amacim teshircilik değildir. Raaaddd bireyim 😏👌
           patronicee
           Seslenip napcan? Sana ne diyecek. Sana karşı striptiz yapmadıktan sonrası seni ilgilemez. Kimsenin balkonuna hiç kimse karışamaz.
            littlejohn
            Benim balkonum benim sutyenim tagam mi .s.s
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.