Bakan Koca Yine Tedbir Uyarısı Yaptı: Korona Nedeniyle 24 Kişi Hayatını Kaybetti, Yeni Vaka 1.212
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'nin son 24 saatteki koronavirüs tablosunu paylaştı. Son 24 saat içerisinde 24 kişi korona nedeniyle hayatını kaybederken yeni vaka sayısı ise bin 212 olarak kayırlara geçti. Koca, sosyal medya hesabı üzerinden son 24 saateki tabloyu paylaştı. Koca paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "İzmir'de 28, Kocaeli'de 20, Sakarya'da 3 vakamız yoğun bakımda. Toplam test sayımız 3 milyona yaklaştı. Bugün iyileşen hasta sayımız yeni vaka sayımızın üstünde. Fakat mücadelemiz için aradaki fark yeterli değil. Vaka sayımızı tedbirlerle azaltmalıyız."
    sozdedegilgozde
    2. dalga için bu dalganın bitmesi gerekiyormuş ve her geçen gün bitmekten uzaklaşıyoruz. Tablolar hiç iç açıcı değil. Kimsenin umurunda değil. Özellikle de gençler bana bir şey olmaz dedikleri için onlarda da artış varmış. Dikkat edin genç arkadaşlarım koruyun kendinizi.
     _enteldantel
     Herkes birbiri ile sıkı fıkı iken amcalar dedeler çoluk çocuk dışarıda ailecek. Hadi maskesiz dip dibe durmak? Bu şartlar altında bitmesini düşünmemiz zaten normal olmamalı. Herkes bana birşey olmaz zaten tanıdıklarlayım başkası yok vb düşünceler. Öksüren aksıran yok diyenler. İlla bir belirti göstermesine gerek yok. Herkes bi kumar oynuyor kendince hiç haberleri yok. Anca en yakınlarımıza birşey olacak öyle aklımız başına gelecek?
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.