Bahçeli: 'Biz Mafyayı Tanımayız, Mafyadan Anlamayız'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP ve İYİ Parti'yi "Zillet İttifakı yeni ortak gördüğü bulaşıcı hastalıktan nemalanma sırasına girecek kadar basiretini kaybetmiştir" diye eleştirdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) düzenlenen grup toplantısında konuştu. "CHP yönetimi bozguncudur" Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: Rant çetelesi tutanların, musibetten çıkar devşirmeye kalkışanların siyasetleri hastadır, zihniyetleri ağır hasarlıdır. Türkiye'nin Kovid-19 salgınını başarıyla yönettiğini ifade etmek, vicdan sahibi herkesin görevi olmalıdır. Hakkı haklısına teslim, adalettir. Adaleti dilinden düşürmeyen CHP ve yandaşlarının nasıl bir adaletsizliğin içine yuvarlandığı bize göre bariz şekilde ortadadır. Türkiye'yi yöneten irade, devletin bütün imkanlarını seferber ederek esnaflarımızın, yoksul ve muhtaç kardeşlerimizin, emekli ve dul ve yetimlerimizin, çiftçilerimizin taleplerini peyderpey karşılamaktadır. CHP Genel Başkanı'nın tüm iddiaları boştur, dayanıksızdır. CHP yönetimi bozguncudur, milletimiz 2023 haziran ayında bozguncuları sandıkta bozuk para gibi harcayacaktır. Türkiye normalleştikçe zillet anormalleşecek ve kaybedecektir. Eninde sonunda Kovid-19 kuşatmasından Allah'ın izniyle kurtulacağız. Sağlık Bakanımıza ve personeline güveniyoruz. Doktorlarımıza inanıyoruz. "Mafyadan da anlamayız" Cumhuriyeti emanet ettiğimiz gençliğinin bizden daha iyi ve daha sorumlu yetişmesi hepimiz için vatan borcudur. Bu borç dünya gözüyle ödenecektir. Türk gençliği oy kaygısı değil, milli şerefin istiklal meşalesidir. Gençlerimizin her biri başımızın tacı, geleceğimizin mihmandarıdır. Onlardan esirgeyeceğimiz hiçbir şey olmaz, olmamalıdır. Onları mahrum bırakacağımız ne varsa günü geldiğinde ufkumuzu perdeleyecektir. CHP Genel Başkanı bize kalırsa önce kendine bakmalıdır. Terör örgütüyle ittifak kuran bir partinin mafyadan dertlenmesi yüzsüzlüktür. Biz mafyayı tanımayız, mafyayı takmayız. Mafyadan da anlamayız. Cumhur ittifakı cumhurla birliktedir. "Türk milleti yeni bir nöbet için devreye girmelidir" Bahçeli, "Kudüs’e BM veya İslam ülkelerinin katılımıyla teşekkül edecek bir koruyucu güç planlanmıyorsa, o zaman tarihin sesine kulak verilmeli, medeniyetler şehri Kudüs’ün ruhunu ve dokusunu bilen Türk milleti yeni bir nöbet için devreye girmelidir. Çağrı olursa biz gidelim, biz koşalım, hızır gibi yetişelim, gücümüzün yettiği yere kadar girelim, nihai olarak akan kanı durduralım; huzur, istikrar ve güvenliği el birliğiyle, güç birliğiyle temin edelim." dedi.
    imcherry_
    başıma bişi gelmicekse;
     inyoureyes
     Hadi ulan, en buyuk mafya sizsiniz zaten elebasi da sensin donek bahceli.
      rahat
      dayı benden duymuş olma ama sedat peker'e karşı mektup yazdırdığınız çakıcı'nın pek hükmü kalmamış. adam videosunda konuya değinmedi bile çakıcı'yı pek umursamadı ama yine de siz bilirsiniz. terör falan da yok bu aralar. nasıl olacak sizin bu oy oranlarının hali? hdp'den de az, iyi parti'den de.
       badideasensei2
       Dldnlebdkebxkebxjsbdisndhskdbsjdbdksbzjsbjsksbsjsbshskbsjsbdjsbdjebdjsnd....
        patiklipengui
        Ehe gülerek okudum. Af çıkmasını da ben istedim zaten (:
         thetalentedmrripley
         Ağam bizimle eğlenir
          avci-kiz
          Zekanız olsa anlardınız
           plastickardashian
           ay bu adamı görünce bi üzülüyorum artık hahahahahaha. saksakci esek ya cidden mafya nerede sen orada diyememiş mi kimse. yalayici. asil mafya senin arkasına yapistigin adamlar be nalet. yuzunuz gulmesin insallah ya
            gizemino
            Ülkü ocaklarının kucuk mafyalar yetiştirmeyi dışında sorun yok
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.