Bahar Candan'ın "Senin Tipini Beğenmiyorum" Diyen Bir Kişi Tarafından Bıçaklanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Bu kötülüğün karşısına nasıl geçeceğiz? Bahar Candan ekranlarda toplumun geneli tarafından itici bulunduğu için mi sesi daha az çıkıyor? Bu olay başka birisinin başına gelse toplum olarak daha farklı refleks göstermeyecek miydik size soruyorum. "Söylenenlere göre Bahar Candan, Uludağ’da katıldığı bir partide “seni ve tipini beğenmiyorum” diyen bir adam tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Hastaneye götürülen Candan’ın yüzüne 10 dikiş atıldı."
    buse01
    Tamam ben de Bahar Candan fanı değilim ama herkes herkese saygı göstermek zorunda, bir insanı tipini, hal ve hareketlerini sevmiyorsun, kızı beğenmiyorsun diye bıçaklamak ne demektir ya, gerçekten çok üzüldüm. O bir insan ve nihayetin de bir kadın, insanların yaşayış biçim tarzlarına karışamazsınız, sen kızı sevmiyorsan az ötede sevme kardeşim yani bıçaklamak darp etmek ne demektir ? Ve bu kadar alçakça bir sebepten, pes !
     kania_
     Oha Bu gerçekmiymiş bende bahar candan dikkat çekmeye felan çalışıyor sanmıştım. Tmm bahar itici olabilir ama pıçaklamak ne ya beğenmiyorsan izlemiyeceksin herkes her gıcık aldığını bıçaklıyacaksa oooo
      moon_night
      Ne diyim yani ne diyebilirim ki ne desem... Birini görüntüsünü veya kendisini sevmediğin için darp edemezsin? Hayır yani bu yetkiyi sana kim veriyor?
       plastickardashian
       istanbul sözleşmesi feshedileli kaç gün oldu saydık mı? peki kaç cinayet işlendi? kaç tecavüz gerçekleşti? saydık mı? sayamayız. erkeği kadını trans bireyi çocuğu hamilesi hayvanı. siz erkekler olarak uçkurunuzu unutacaksınız arkadaş. gerekirse bamyanızın varlıgını da reddedeceksiniz! kimseye, hiç bir cana canlıya kıyma, zorla cinsel birliktelik yaşatmaya, dövmeyi geçtim el kaldırmaya hakkınız YOK! tanıdığınız bireyler de değil yalnızca, sokakta önünüzden geçen ilk defa gördüğünüz birini bile rahatsız etmemek için bakmayacaksınız! mahcup olucaksınız hemcinsleriniz adına, kafanızı öne eğeceksiniz, utanıcaksınız!
        absurdizm
        ben seviyorum bahar candan i. son bulsun artık bu zulüm
         gulfemkaya
         Asıl üzücü kısmı bunu yapan kişinin YİNE serbest bırakılması. Napalım ölelim mi illa?
          galatasaraylibircivciv
          Dünyadaki kötülüklerin son bulması dileğiyle😢
           mrlawyerkk
           Çok canımı sıktı bu haber benim. Bir kadına reva mı bu ya. Böyle bir psikopatlığın bahanesi olmaz tabii ama bu nasıl bir rezilliktir tipini beğenmiyormuş.
            kayaca
            Çok üzücü gerçekten insanlar ne kafası yaşıyor ya gerçekten anlam veremiyorum.
             benmasumum
             oha töbe töbe ne hale getirmiş kadını
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.