Bahar Candan'ın Bakire Olduğunu İddia Ederek Nasıl Hamile Kaldığını Sorgulaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Bahar Candan bakire haliyle doğum kontrolü yapmış kendisine ve hamile kaldığını öğrenmiş ve size bu soruyu soruyor. BAKİREYİM VE HAMİLEYİM. BİRİSİ BANA BUNUN AÇIKLAMASINI YAPABİLİR Mİ? ÇILDIRCAM! yazmış. benim bildiğim bir tane kişi var böyle😅
    merilolika
    üreme ya lütfen rica ediyorum 🤧🤧
     me_out_bye
     Evde tam domalırken bir rüzgar hissetmiştir. Kimdi o yabancı kadın ? Biri püff demiş hamile kalmış. Kesinlikle kimseyle şey yapmamış. He he inandık teyze. Bu kdr da Meryem anaya özenmeyin. O özel bir durum efsane ota boka size alt komşuya olacak bişe değil.
      fairytale-
      Bahar - aşkım icimde misin ? X kisi - ( 🙄wtf ) yoo Hissetmemistir hghfh
       me_out_bye
       Esnek mesnek 🤔 yırtılmadan kenardan kıyıdan kaçtıysa demekki yarışcı azimli vazgeçmeyen sperm kardeşimiz ? 🤔 Delikanlı sperm miş. Kafaya koydugunu yapmış. Yumurtalamış kendisini ben ölmeyeceğim ulen demiş!
        kafatamircisi
        Hz meryem e sormak lazım aynı hikaye Ben dedim 2 tane hristiyan arkadaş vardı mucize falan diyorlardı Bende ne mucizesi lan kesin meryem bi haltlar yemiştir demiştim hep beraber gülmüştük)
         mrsnl33
         Zekasını anasından almasa bari yavrucak😂😂
          monaiman
          Oluyor ya, on üç on dört yaşlarımda gazetenin böyle ilginç köşelerinde cinsel yaşamla ilgili sorular okumuştum. İşte bir kız: "Sevgilimle sürtündük sadece üzerime boşaldı, bir süre sonra hamile olduğumu öğrendim ama sevgilim onu aldattığımı sanıyor bakire olduğuma inanmıyor, ne yapmalıyım?" demişti. Doktor da bu gibi durumlarla karşılaşmak normal, spermin içe kaçtığında vs. vs. bir şeyler söylemişti cevap olarak. Yani bu kız doğru mu yalan mı söylüyor bilmem ama durum böyle.
           vermehterii
           Cinler sikmiştir amg laa😃anadoluda hep öyle oluyorur😂👍
            peripedia
            Meryem Candan? Testlerin yanılma payına mı vurgu yapıyor şair burada anlamadım ben benim kaçırdığım bir nokta mı var?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.