15
6.11.2020
Babasız Anne Olmak (Suni Döllenme-Aşılama)
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.rock
   Selin hanım güzel bir anne olacak ve çok istediği bebeğini kucağına alacak. Haklı arzusu... Taşıyıcı anne ok, suni döllenme ok. “Kocam beni aldatır çocuk yapar” kısmı saçma tabi... Geçtik o tarafını. Burdan ilhamla.. Sorum şu; Sevgiyi oluşturmadınız diyelim. Yurt dışında suni döllenme ile, tek başına, babasız anne olur musunuz? Bu bebek için olumsuz bir durum mu oluşturur sizce? Ben sosyopat babalı bir ailedense Tekil bir anneyi doğru buluyorum
    me_out_bye
    Nasıl yani anlamadım. Kim anne kim baba ne olacak ? Kim taşıyacak ? Anlatsana az. Bir sahipsiz bebek alıp bakabilir yaşayabilirler anne kız 🤗. Erkekle çocukla sorun olabilir. Bilemiyorum o çocuk ergenliğe girdiginde bir delikanlı olduğunda ne hisseder ? Psikolojisi ne olur ??? Zor işler biraz korkunç. Yıllarca anne bildiği, hikaye farklı çıkacak. Belki etraf tarafından zorbalığa maruz kalacak hoş bir şey değil. (Eğer hala gelişmediyse insanlık toplum o zmnlarda 🤔) -- Bunun hala sperm i var mı? Baba olarak bir kadının yumurtasını mı dölleyecek ? Öylece kendi çocuğu olmuş olacak 🤔Gen olarak yes. 🤔 Kan bağı. Kendi ve başka kadinın(taşıyıcı anne) ama çocuk dogduktan sonra annelik yapacak ona 🤔 Annesi olacak ? Böyle bişe mi ? Konuya hakim degilim.
     benita
     Benim için neden olmasın? Ama yarın bir gün çocuğum herkesin babası var benim neden yok diye eksiklenirse üzülürüm
      redblack
      Cinsiyet tercihi vs kendisini ilgilendirir beni hic ırgalamaz, benim tek karşı olduğum konu, vasıfsız insanlarin bir sekilde ünlü olmasi ve bunlarin yaptigi her seyin suni gündem yaratması. Buyrun linç edin.
       gregory_
       Bilemedim simdi.
        palmiye
        Bana göre bebek iki kişilik bir mesele, iki kişinin mükemmel birlikteliğinin meyvesi. Kendi kendime sırf annelik duygularımı tatmin etmek için böyle bir şey yapmazdım.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.