2
25.7.2020
Babası Tarafından Bıçaklandığını İddia Eden Cemal Sevgi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Babası tarafından bıçaklandığını, annesinin kışkırtması ile kardeşi tarafından darp edildiğini iddia eden Cemal Sevgi’nin çektiği video, videoda babanın da yaralı olması, videonun kırpılması, Sevgi’nin video açıklamasına Iban no bırakması tartışılıyor. Sen ne dio’sun?
   https://youtu.be/V6nOh4RWxt4
   https://youtu.be/V6nOh4RWxt4
    detokssuyu
    Çocuğun psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorum. Umarım olaylar anlattığı gibi değildir. Babanın şaşkın hali gözümün önünden gitmiyor. Ailenin de bir açıklama yapması şart.
     okadin
     Aa korkunç. Gerçekten ev kan gölüne dönmüş. Ailenin soğuk kanlılığı çok ürküttü beni. Baba şokta gibi duruyor, sanırım o da yaralanmış. Anne gayet sakin. Bıçaklandığı iddia eden Cemal’in tek derdi babasından öç almak. İnşallah bir ergenin sinir harbidir bu durum. Çok üzüldüm.
      noobzac
      Kanaatimce optimum çözüm taraflara zarar veren ilişkilerin derhâl sonlandırılmasıdır. Kaçınılmaz sonu sürüncemede bırakmak anlamsız.
       peripedia
       Ekşi sözlük yazarıymış bu arkadaş. Hemen YouTube kanalı açması, Iban numarasını bırakması falan hiç normal gelmedi bana. Görüntüler can sıkıcı hiçbir aile böyle bir olayı yaşamak istemez.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.