Babanıza Baktığınızda Siz de Kendi Kontrolünü Eşine Bırakmış Birini Görüyor musunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eski_bi_tanidik
   Ohoo bizim ailede annem babam babam annem amk
    asit
    Herkesin fikir alışverişi yaparak en uygun kararı alması daha doğru bence ama illaki bir kişide olacaksa kontrol kadında yani annede olmasını tercih ederim. Çünkü erkek herkes üzerinde hakimiyet kurup git gide canavarlaşabiliyor. Sadece kadını kontrol etmek yaşamının her alanına, ettiği her söze karışmak, dil uzatmak yetmiyor bir süre sonra. Çevresine de yansıyor. Tecrübeyle sabit. Kader motifi diye bir makale okumuştum. İnsan anne babasının kaderini istemeden de olsa yaşayabiliyor. Bu hayattaki en büyük korkularımdan birisi de budur. İlerde istemeden de olsa kendi babama benzemek.. Ne acı..
     -gulce-
     ikisinin de kendi kontrolleri kendi elinde
      tsukyomi
      İkisinin de kendi kontrolleri kendi ellerindeydi. Babama bakınca tek gördüğüm Bulgar Rommel oluşu ve zamanında onunla büyüyerek doğru seçimi yaptığım. Kontrolü ve iradeyi çelikleştirmeyi, kimseye bırakmamayı ondan öğrendim.
       sihirbaz
       biz de babam biraz daha baskın karakter olabilir, nadir de olsa annemin lafıı dinlenir zaten nasıl anlaşabildiklerini hala anlayamıyorum sürekli birbirleriyle tartısıyorlar :))
        eo110
        Annem çok donanımlı bir kadın.Daha doğrusu bizleri büyüttükten sonra kendini geliştirmeye fırsatı daha çok oldu. Babam onsuz veya oluru olmadan bir şey yapmaz. Hatta daha ötesi birisi birşeyler anlatırken babam anneme bakarak dinliyor 🙂
         abdes_terligi
         bizde ikisi de birbirine sormadan karar almıyor (kendileri dışında diğer aile bireylerini etkileyecek kararlar, önemli kararlar vs) bence gayet hoş, kimse elinde ipleri tutmuyor ama herkes ikinci bir fikir için birbirine danışıyor.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.