Babalarına "Bizi Taciz Ediyor" Diyerek İftira Atan Kız Kardeşler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Hürriyet'te dolanan bir haber ne kadar doğru bilmiyorum. Bir kadın evlilik vaadiyle dolandırılıyor. Evleneceğini söyleyen adam, kadının, kız kardeşinin ve annesinin üzerine kredi çekiyor. Borç batağına giriyorlar. Babaları da aşırı sert bir tip çok korkuyorlar. Bunun üstüne süper zeka iki kız kardeş gibi babamız bizi taciz ediyor diye şikayette bulunuyorlar. Adam tutuklanıyor. Bir de üstüne dolandırılan akıl selim yoksunu kadın "Babam bana yıllarca cinsellik uyguluyor gibisinden gösterdik. Ama öyle bir şey olmadığını biz de Allah da biliyor zaten. Babam bunu öğrenirse beni öldürür yani. Öldürür korkusundan, aileme zarar gelmesin diye onların da bir borç durumu var benim gibi. Ondan ötürü biz böyle bir şeye başvurduk. Baya bir kötü olduk. Hani vicdanım rahatsız. Bir yalan attım ortaya. İyi hissetmedim kendimi, ifademi geri çektim. Babamın böyle bir şey olmadığı halde böyle bir şeyi nasıl yaptığıma kızıyorum. Ben babamı istiyorum" diyor. Pes dedim, gerçekten pes.
   https://www.hurriyet.com.tr/gundem/kiz-kardeslerden-babalarina-inanilmaz-iftira-cinsel-istismar-41726563
   https://www.hurriyet.com.tr/gundem/kiz-kardeslerden-babalarina-inanilmaz-iftira-cinsel-istismar-41726563
    sardunya
    bu ne iğrençliktir ya. çok pişman olduğunu söylüyor bir de, babamı geri istiyorum diyor. suç uydurmanın en üstten cezası verilmeli bu iğrenç kişilere. ruhum daraldı adamcağızı düşününce.
     damat-berat-official
     hapis + evlatlıktan ret
      caqlaxia
      cidden yazık
       kayberkay
       rez@let
        efeoeztuerk
        neler oluyo
         ahpte-pateh
         "Kadın beyanı esastır." önermesi neden yanlıştır? İşte bu yüzden. Hiçbir cinsiyet ak-pak değildir ve adaleti de çifte standart ile sağlamayız. Kadın, çocuk cinayetlerinde-tacizlerinde-tecavüzlerinde vb. verilen ceza arttırılmalı ve Sosyal Medyadaki kadınlara yönelik pozitif ayrımcılığa son verilmeli.
          gizemino
          bu tarz olaylar yüzünden gerçekten tacize uğrayan kişilere inanmıyor insanlar işte
           roar
           Böyle şeyler yaşanınca işte gerçek olaylara verilen önem azalıyor, ilgi azalıyor. Gerçekten araştırılmadan yapılan bir suçlama için bir adamın hayatı yanmış. Hem de öz kızlarından. Bu z kuşağı beni korkutmaya başladı.
            bisosyolog
            Ayy bunu şimdi gördüm. Bir de çıkıp konuşşmuşlar. Ben olsam var ya yerin dibine girerdim. Bir yandan da sosyolog kimliğime bir durdum düşündüm. Bir insanı bunu yapmaya iten ne olabilir allah aşkına?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.