Babalar Gününü Babasız Yaşamak?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   alihaydar_
   Babası hayatta olmayanlar bugün işkence günü tv de radyo da her yerde bugünün reklamı var biraz unutsan zorla hatırlatıyor evet en az nasıl etkileniliriz öneride bulunun bu durumu yasayanlar , yaşamayıp babasıyla foto atanlar soruyu pas geçsinler baya küfür ettim onlara zaten .. gösterişçiler ..
    mrlawyerkk
    Ebediyete intikal eden babaların da günüdür bu gün. Çocuklarını onları temsil eder ama zordur, sabırlar diliyorum. Umuyorum bu özel günler yaralarınızı kanırtmıyordur.
     -lucy-
     Öyle paylaşım yapa yapa kutlamam ama babama bir günaydın öpücüğüyle "Babalar günün kutlu olsun" derim. Demeye devam edeceğim. Evet, zor bir durum babayı kaybetmek. Olayda bu aslında. "İyi ki varsın baba, iyiki benlesin, bugün senin günün olsun" işin özü bu. Bazı insanlar abartıyor tabii de abartmadan kutlamanın bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Babasız geçen her dakikanız için sabır dilerim.
      tsukyomi
      Yani şimdi babaları olanlar babaları olmayanlar için yaşamından mı kıssın, bu mudur? Acıyı kabulleneceksin. Evet çok kötü bir şey, insan ne olursa olsun yarım hisseder sevdiği insanı kaybedince. Ama hayat bir şekilde devam ediyor. Sorunlarından kaçarsan daha çok büyür, acılarını kabullenmezsen katlanır. Böylece her uyarana karşı tepki gösterirsin ve daha çok yara alırsın. Keşke yanında olsaydı, huzur içinde uyusun, bu kadar. Ötesi kötü bunun.
       talihsizinteki
       bu duyar da her özel günde kasılıyo aq
        gizemino
        Ay düşündükçe üzüldüğüm bir meseledir. Ben drama da seviyor olabilirim bilmiyorum ama cidden boyle günlerde sürekli ya olmayanlar, ya yok gibi hissedenler ya kaybedenler napicak diye düşünüp duruyorum
         goygoysporz
         Böyle günlerin sosyal medyada yayınlanması beni rahatsız ediyor ya. Birçok insan var babasız büyüyen, hiç görmeyen görüp de baba olduğunu hissetmeyen kendi içinizde kutlayın biraz empati
          abdes_terligi
          benim arkadaşım da babalar gününde babası tarafından evlatlıktan reddedilmişti. Babası ve annesi ayrı bu annesiyle kalıyordu, anensi işteyken babası eve gelmiş bunu kaldırmış demiş ki "gel gidiyoruz" yani bayağı adam kaçırmaca. Bu direnip gitmeyince de evlatlıktan reddetmiş babası siktir olup gitmiş. Acı bir durum. Şaka yapıp duruyor espiri ile geçiriyor acısını ama üzülüyorum çocuğa.
           atakancavdar
           Bu yüzden böyle özel günleri kutlamamayı tercih ediyorum. Kendi doğum günümü bile kutlamaktan nefret ediyorum ve kutlamıyorum.
            mustgotorehab
            Geçmiş olsun haydar abicim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.