Azra Gülendam'ın Vahşice Öldürülmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Bu ülkede artık nefes alamıyoruz. İçim yanıyor haberlere baktıkça ve bir de üzerine bu korkunç haberi okudum. Ağlamamak için kendimi epey tuttum öfkemi diri tutmak için ama başaramadım. "Antalya'da, 5 gündür aranan Azra Gülendam, cinsel saldırıya uğrayıp boğularak öldürüldüğü ve banyoda 5 parçaya ayrılarak valizle ormana gömüldüğü öğrenildi." Bu vahşilerle birlikte yaşıyoruz. Bu kişilerin davaları hızlı görülmeli. Daha önce de Pınar Gültekin davasını biliyorsunuz. Cem Garipoğlu'yu biliyorsunuz, ailesini biliyorsunuz. Böyle kişilere artık nefes aldırmamak lazım. Lütfen öfkenizi gösterin. Bu ülkede bir şeylerin değişme zamanı geldi!
   https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/azra-gulendam-haytaoglundan-korkunc-haber-tecavuze-ugrayip-vahsice-oldurulmus-6569971/
   https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/azra-gulendam-haytaoglundan-korkunc-haber-tecavuze-ugrayip-vahsice-oldurulmus-6569971/
    hulyali_qiz
    Dışarı çıkmaya korkar olduk bu ne böyle yaa!
     bay_tonymontana
     bu ülke de artık iyi birşeyler olacağı yok, kötü şeyler olmasın yeter.
      yabadabadu
      kız adamın evinde kalmayı kendi istemiş ailesini karşına alarak. biraz da dikkat etmek lazım yani kimlerle takıldığına ve tanımadan güvenmemeye.
       me_out_bye
       Umarım canı çok yanmamıştır. 😔
        peripedia
        Allah da sizin belanızı versin inşallah. Emlakçı diyorlar. Ya iş ya da ev arıyordu tek suçu buydu. Bir insan bir insana bunu nasıl yapar. Nasıl vahşi yaratıklarsınız siz.
         somurtkan_sirin
         söyleyecek söz bulamıyorum...
          abdes_terligi
          1- Toplu taşımada yalnız kalamıyoruz 2- Güneş battıktan sonra tek başımıza alışverişe gidemiyoruz 3- Askılı kıyafet veya şortu tanımadığımız goriller tarafından taciz edilmeden giyemiyoruz 4- İş görüşmesine gidemiyoruz 5- Çirkin kadın olmak zaten kabahat, güzel bir kadın olunca da psikopatların hedefi haline geliyoruz ve tüm bunlar olurken yine tecavüze uğrayan yine katledilen biz, suçlu oluyoruz, salak oluyoruz, orospu gibi kıyafet giyinmiş dikkatsiz oluyoruz.. "Benim sıram ne zaman gelecek acaba" diye düşünüyoruz. Çalışarak didinerek geçirdiğimiz, belki bir gün hayat daha iyi olur diye umduğumuz ömrümüz, ciğeri beş para etmez psikopatlar tarafından harcanıyor. Ve ülkenin başındakiler bu duruma tamamen sessiz kalıyorlar görmezden geliyorlar.
           plazacalisani
           Bir de bu manyak kızı öldürdükten sonra jiletle adını yazmış vücuduna
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.