Azizler Filmini Nasıl Buldunuz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   8 Ocak'ta Netflix'te yayınlanan Azizler filmi izleyicileri epey bölmüş gibi duruyor. İzleyenleriniz illaki olmuştur. Haluk Bilginer, Engin Günaydın, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman gibi çok sağlam ve zengin bir oyuncu kadrosuna sahip filmin yönetmenliğini Taylan Biraderler yaparken senaristliğini Bir Başkadır'ın da senaristi olan Berkun Oya üstleniyor. Film bir kesim tarafından çok beğenilirken bir kesim tarafından da çok eleştirildi. Dokuz Kere Leyla filminden sonrası kadrosu iyi olan filmlere karşı herhangi bir beklenti içinde izlemedim. Bu yüzden genel olarak beğendim diyebilirim. Eleştirilecek çok da yanı var. Beğenilmemesinin sebebinin Türkiye'de durum filmciliğin çok popüler olmaması ve belli bir kitleye hitap etmesi olarak düşüyorum. Toplum içindeki yalnızlaşmamız, insanlara gösterdiğimiz yüzlerimizle kendi yüzlerimiz arasındaki farklar ve sosyal medyanın hayatımızdaki yerine dair güzel göndermeler yapıldığını düşünüyorum. Sadece film çekimi biraz tutarsız. Bazı sahneler çok renkli iken bazıları çok düz. Stabil bir görüntü yok. Siz filmi nasıl buldunuz?
    arasserin
    Ben filmi çok kopuk kopuk buldum. Aziz ve Erbil dışında diğer karakterler çok ruhsuz ve sönük olmuş açıkçası, hikayeleri çok eksik geldi bana. Zor bitirdim ben
     kayberkay
     filme gitmeden öncenin ,yalancısıyım kadro kalitesi ve film kalitesi ters orantılıymis
      suha-cakir
      Filmle alakalı merak ettiğim tek şey, Engin Günaydın ve Haluk Bilginer gibi iki üstadı şöyle bir zırvalıkta oynamaya nasıl ikna ettikleri. Seks kasetleri falan vardır sanırım başka mantıklı bir açıklaması yok gibi.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.