Azerbaycan Türkiye Arası Ziyaretler Sadece Kimlik İle Olabilecek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Bu karar alınmış. Burdan Azerbaycan'a çok kişinin gideceğini sanmam. Neden gitsinler. Azınlık gidecektir. Ama Azerbaycan'dan buraya bayağı gelim olacaktır diye tahmin ediyorum. Ve bu gelenler uslu uslu geri dönecek mi acaba? Gözü buraya dikmeden ? Pek sanmıyorum. Bence Türk vatandaşları olarak artık çocuk yapmayalım. Biraz zor iş bulacaklardır. İstikbal pek iyi gözükmüyor gelecek. Karman çorman yol geçen hanı. Devşirilmiş. Fazla farklı kesim = Karmaşa bizi bekliyor bence. Ben böyle öngördüm. Bir kesim bayram yapıyor yine yok başarılar falan helal olsun bize falan aslan kaplanız kardeşlik mardeşlik hülooo falan. Ama bence her zamanki gibi bize bir faydası yok. Yapılan işler sürekli birilerinin fantezisime kafasının içindeki rüyaya dünyaya ait. Gerçeklikte T.C ye ne fayda sağlanıyor ne kalkınma var ? Gün geçtikçe halk huzursuzluğa doğru gidiyor. Ortam çok kötü hallere doğru gidiyor sinyaller bariz veriliyor artik. Bunu hala görmeyenler varsa ? ... Bilemiyorum yani. 😐 Daha ne olması lazım acaba ? İranla birleşmemiz belki ? Töbe ya. Ağızdan yel alsın. Kardeş ülke, severim. İhtiyacı olduğunda yardımina koşulur. Bunu sevdim destekledim ama bu bazı birilerinin hayalindeki imparatorluk hiç hoşuma gitmiyor. Çok feci ters tepecek bence ve bu şahsiyetler ortadan kaybolur gider onlara bir şey olmaz. Olan memlekete olacaktır. Bundan rahatsızım.
    tsukyomi
    Bir kişiden ötürü sevebilmiştim Azerbaycan'ı. Artık para versinler gitmem. Aliyev heç kusura bakmasın.
     cinayetvaraga
     Bırakın şu azerileri be. kim onlar ki bu kadar uğraşıyoruz. bu zaman kadar neden yapmamışlar bayrak kardeşiyiz ya, müslümanız ya! Kaypak herifler.
      talihsizinteki
      Azerbaycan da şu an yaşam standartları daha yüksek Türkiye ye fazla yerleşen olmaz bence
       eski_bi_tanidik
       Allah Allah. Niye bu kadar abartıyorsunuz. Nolcak sadece kimlikle olunca ülkeyi mi işgal edecekler. Pasaportlu gibi gidip gelinebilecek yaptıkları her şey bi yerinize batmak zorunda mi
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.