Az Gülelim ya Mizah Yapın Başınızdan Geçen Komik Olaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   semaakonurr
   😊Heyecanla bekliyorum 😂
    thetalentedmrripley
    Üni zamanı tatilde memlekete gittim. Bağda kurumuş ağaçlar vardı, onları kestirdik traktöre yükledik eve götürüyoruz. Yol otlardan pek seçilmiyor o yüzden de adamlardan birisi elli metre önden gidiyor, arkadan gelen traktöre yol gösteriyor. Bir yerde sağa dönülecek, öndeki adam traktöre döndü ve törn rayyyyt diye bağırdı, traktördeki adam da sağa döndü. Ben hayretler içinde kaldım memleketimin oduncuları baya baya ingilizce anlaşıyordu. Sonra daha ileride sola dönüş var, bekledim ki törn left diye bağırsın. Ama adam yine törn rayt diye bağırdı ve traktör sola döndü. Bu işte bi gariplik var diyerek daha iyi duymak için hızlı hızlı öndeki adamın yanına gittim. Az sonra adam yine bağırdı. Dön layyn.
     sairsel
     Geçmiş yıllardan birinde tomografi cihazının yerini değiştiriyoruz. Cihaz hastane morgunun koridor kapısına sığmıyor çünkü kısa yapmışlar. Müdürler amirler falan toplandı neden böyle falan derken "buradan insanlar hep yatay geçtiği için olabilir mi?" demiş bulundum. Kısa bir durgunluktan sonra acayip bir şekilde kahkaha patlattılar. Komik miydi bilemedim 🙂
      silivri
      Çocuğun biri vardı spor salonunda, Kurtlar Vadisi dizisine başlamış. Konuşuyordu öyle, dedim ki; Kurtlar Vadisi'ni beğenen eziktir. Karşılık vermesini beklemiyordum, verdi. Bu ezik muhabbeti bayağı uzadı. Kurtlar Vadisi'nden daha iyi bir dizi söyle dedi. Ezik olduğunu kabul etmesi şartını koştum, kabul etti. Bez Bebek dedim. Ya git abi falan dedi. Herkese soracağız kaybeden ezik olduğunu kabul edecek dedim. Salonda 30 kişi falan vardı ve sorduğumuz ilk kişi bunun abisiydi. Kurtlar Vadisi'ni bu mu savunuyor dedi. Evet dedim. O zaman Bez Bebek dedi. Olay orada bitti zaten. Bez Bebek diyenin ben olduğumu herkes duymuş oldu ve Kurtlar Vadisi 0 aldı.
       wanderlust_r
       Bende bi tık (!) Sakarlık var . Olur olmadık yerlerde düşüp rezil oluyorum. Bi kere okul çıkışında herkes oradayken buzdan dolayı düşmüştüm. Ama çok fena düştüm herkesin ortasında. Bi kere de hoşlandığım çocukla merdivenden inerken 5. Den falan aşağıya düştüm sjddjjd çok komik değil de ben düşünce çok gülüyorum canım yansa da shsjdjj
        eliff04
        Benim başımdan pek geçmiyor geçsede benim açımdan komik olmayan olaylar.
         sedefartuny
         Valla bizim ofiste iki tane tip var onu koysam karşısına o kadar çok gülersiniz ki iki tane aptal o kadar amatör o kadar salak saçma işler yapıyorlar ki keşke görebilseniz.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.