Aysun Kayacı'nın "Benim Oyumla Çobanın Oyu Bir mi?" Söyleminden Ağzından Çıktığı An Pişman Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Aysun Hanım öyle demiş. Ağzımdan çıktığı an pişman oldum, 20 yaşımdaydım, düşsünler yakamdan gibi çığlıklar atmış. E ne dedik Aysun Hanım? Yakanızdan düşecek ne yaptık biz size? Haklısınız dedik, yıllar yıllar önce ülke için yapılabilecek olan en doğru tespiti yapmış dedik. Ne kadar da öngörüsü yüksek bir ablamızmış dedik. Yanlış düşünmüşüz herhalde çünkü bir çark mevzu söz konusu. "Bugün 41 yaşındayım. Bambaşka, sakin bir hayatım var. Yılın 2-3 ayını Türkiye'de geçiriyorum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum. Kimsenin işiyle, diniyle, diliyle ilgili söz söyleyecek biri değilim. O sahte hesaptan insanların inancı, işi gücü eleştiriliyor. Cumhurbaşkanı'na bile hakaret ediliyor. Ben böyle biri değilim. Ben inançlı biriyim. Neden insanların inancıyla dalga geçeyim?" Soruyorum arkadaşlar size bu söylem ile inancın, Cumhurbaşkanı'na hakaretin ne alakası var. Birçok ünlü ismin sahte hesabı açılıyor evet suç isnadıdır ama Aysun Hanım yine dudakları ile falan konuşulmak istiyor herhalde ben ona yordum bu çıkışı.
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202104151044278148-aysun-kayaci-yillar-sonra-konustu-yeter-artik-dussunler-yakamdan/
   KAYNAK
    heisenbergdio
    pişman olması gerekmiyor bence söylediği ilk gün de hak vermiştim hala hak veriyorum söylediğindeki amaç çobanları aşağılamak değil bence, kaldı ki bahsettiği cahillik şu an dağda değil tam da şehirlerde yaşıyor. cidden bir cahille verdiğimiz oy bir mi?
     kitaptakikurt
     Neden pişman olmuş ki iyi demiş gayet zamanında gördüğümde bunu demiştim hala da aynısını söylüyorum.maksadım çobanları aşağılamak değil onun da çobanları aşağıladığını düşünmüyorum çomar cahil kesimin oyuyla benim oyum bir olamaz benim oyum onlardan değerlidir,hatta seçmen olabilmeye şartlar getirilmesi taraftarı olduğumu burda bir başlık açarak belirtmiştim.
      strangestar
      Çobanın bilgi olarak biraz geri kalması yüzünden oy hakkını elinden alamayız bence
       badideasensei2
       Haklıymış aslında pişman olunacak bir şey yok.
        luigivampa
        Sen çobanları nasıl aşağılarsın, sen kimsin gibi cümlelere maruz kaldığını tahmin ettiğim kişi. Oy kullanmanın ehliyeti olsa keşke
         gulfemkaya
         size de arada sırada aysun kayacı haklıymış ya diye arada geliyor mu?
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.