Ayrılırken Duyduğunuz/Söylediğiniz En Klişe Söz Hangisi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sehrindelikanlisi
   Duyduğum : ikimiz içinde doğru olan bu ayrılmak Söylediğim : şimdi üzülüyorsun ama ilerde beni anlayıp iyi ki ayrılmışız diyeceksin.
    uzgunsaripapatya_
    Psikolojim bozuk... ne tarafa inanıyoz LWİWÜDĞDŞSİWÜS
     buse01
     Benim söylediğim, sen beni kaybediyorsun ben değil.. Sen zaten beni sevmiyordun ki sevsen böyle yapmazsın, ilgi de vermiyorsun, 37927392 kişiyke konuşuyorum senin gitmwn pek koymaz bana anladın mı, gidersen git be gidersen git allahallah sen zaten beni sevmiyorsun diğer konuştuğun kızlara öncelik verdin zaten tamam tamam hep onlara öncelik verdin git onlara öncelik ver beni hiç sevyorsun zaten hiç onlara öncelik..... Erkek : sonra konuşalım bu konuyu Ben : tmm
      karolunita
      Sen benden daha iyilerine layıksın hxcigxgjdyid58fyockxtu başka bahane mi bulamadın mk?
       pillowtalk
       Senin çok güçlü biri olduğunu biliyorum. bensiz de daha iyi olabilirsin demişti ruh hastası
        a.l.p.o.l.l.o.n
        Duyduğum : Rahat artık beni istemiyorum ! Söylediğim: Yolun açık olsun hayatında,görüşmemek üzere..... İç sesim: Allah senin belanı vermiş zaten şıllık beyinsiz ! Yıllarımı ye sonrada aldatıp kaç . Tabi onca yazdığım özür mesajı, bağımıza yazıp okuduğum şiirler, çizdiğim resimler, söylediğim şarkılar, sınav zamanlarında yaptığım motive videoları çöp olsun. Gözlerin içinde kayboldum derdim çürütmüşün meğersem ama artık ne halin varsa gör ! (Gerçek olaydır bir kere yaşadım bir daha fırsat vermem bu işleri hiç sevmem)
         sardunya
         çok küçük bir çevrem olduğu için ayrılıklara hayatımda yer yok neredeyse. birisiyle tartışınca karşılıklı özür dilediğim harika bir çevre yarattım kendime büyük çabalarla. hiç öyle "kendine iyi bak" lafını duymuyorum. eğer birisiyle sevgili olursam da 1 aylık kısa bir ilişki olmayacağını düşünüyorum. yine de bir şey söylemek gerekirse senle geçirdiğim zaman çok güzeldi derim birilerine.
          mrsnl33
          Istersen arkadaş kalabiliriz
           kania_
           Benden daha iyilerine layıksın artık diyende kalmadı ncncncnfnfhchf
            ozymandiase
            Sana bakarken boynum ağrıyor. Çok uyumsuz göründüğümüzü söylüyor herkes. Bunu daha fazla duymak istemiyorum dedi ve ayrıldı. Boyum uzun diye.
             kitaptakikurt
             olmuyor işte sürdüremiyoruz görmüyor musun?demiştim en son...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.