Ayrılık Konuşması Genellikle Yeni Bir Partner İhtimali Olmadan Yapılmıyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   İhtimaller, ihtimaller... Benim için bu son sebep olabilir. Hatta sebep bu olmaz hiçbir zaman. Fakat en yakınlarımda bile gördüm bunu. Cepte biri olmadan ayrılmayan. Çünkü ödü kopuyor kendisiyle kalmaya. Nefret ediyor kendisinden. Birinin yardımı olmadan kendine katlanamıyor. "İstisnalar hariç" deyip mikrofonu sizlere bırakıyorum. Deneyimleriniz, özeleştirileriniz, gözlemleriniz... bakalım bu çoğunluğun doğruluk payına da.
    catherine-earnshaw
    Meğer bir tanesi cepte kankasını tutuyormuş o da bana denk gelmişti ben de gayet tatlı pozitif şeyler düşünüp yazışıyordum bu yaşam formuyla. Ansızın buz gibi davranmaya başladı sonra şıp diye yok oldu. Sevgili yaptım bile demedi hödük. Sonrası malum, bacısıyla :) Bir de her yerde görüyorum, hayat sanki gözüme soka soka göstermek istiyor mutlu pozlarını. Bu aslında hiçbir şey. Bundan çok çok daha kötü deneyimlerim var ilişkilerde ve sonunda anladım ki onlara karşı duygusuz bir orospu gibi davranmakta sıkıntı yok çünkü anladıkları muamele bu, hoşlarına giden de bu. Yedekte birini mi tutuyor? Sen üç tane tut, hatta gönlünün çekildiği hangisiyse onunla sevgili ol. Fıtratın bu olduğu için değil, sadece hak ettiği gibi davranıyorsun. Bu erkek gibi ilişki yaşamaktır. Kendisi yapınca sıkıntı yoktur, ne zaman bir kadından bu muameleyi görsün delirir. Peşinden ayrılmaz.
     biribizidurdursuncanim
     Ben her zaman yapamıyorsam bitirdim. Hiç bakmadım biri yedekte var mı diye. Bence çok büyük karaktersizlik belirtisi.
      mrsnl33
      Böyle bir konuşma yapmaya karar versem, o ihtimali hiç düşünmezdim açıkçası. Mutsuz bir ilişki yürütmektense, yalnız kalmak daha iyidir bence.
       sexen
       Hasta ruhlu insanlar. Şairin dediği gibi; her ilişkide bir parçasını bırakmış ve tamamen duygusuzlaşmış canlılar. Olan sıradakine oluyor..
        thetalentedmrripley
        Hayatta öyle bir karaktersizlik yapmam. Yeni birini bulduysam ikisini bir idare ederim 🤪
         tsukyomi
         Kuzey Kore olan kalbim için imkansız, zira sağlamcılığın en iğrenç hali bu. Yalnız kalınca ölmüyorsunuz ama böyle 'şimdilik devam edeyim de yeni biri çıkınca ayrılırım' ya da 'daha güzeli/seksisi/vesairesi varmış buna geçeyim' kafasında takılınca o sikko karakterinizin, kendinize ve insana olan saygınızın, aklın ve insanlığın selası veriliyor. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın.
          piremses-123
          İnsanların çoğu yalnız olmaktan korkuyor sebep bu
           honeybee
           bence bu çok acımasız ve karşı tarafa yapılan saygısız bir hareket diye düşünüyorum, yani ayrılmak için illah birisini mi bulmak lazım bence kendine güvenmeyen yalnız kalmak istemeyen insanların yaptığı bir şey bu
            40cmcetvelrevised
            Ben kimseyi gerçekten sevdiğimi düşünmüyorum. Onlar beni sevmesini de istemiyorum o yüzden. Sevgisizlik zor. 40 cm out.
             solenya
             Anlaşıldığı üzere yeni bir partner ihtimali olup ayrılık konuşması yapanlar sessiz, dio girmiyor. Neyse sizin karakterinizi sikim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.