Ayrıldığınız Sevgilinizi Sosyal Medyada Takipten Çıkarır mısınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Herkesin biz ayrıldık deme şekillerden biri de sosyal medya hesaplarından takipten çıkmaktır sanırım. Magazin haberlerinde ne zaman görsem ünlü çift birbirini takipten çıktı ayrıldı haberleri :( Bana biraz saçma geliyor açıkçası. Birlikte olan fotoğraflar kesinlikle kaldırılmalı ama kötü ayrılmadığın sürece takipleşebilirsin. Sonuçta sevgililik de arkadaşlık demek bir noktada. Sanki düşmanınmış gibi her şeyi silip atmak garip. Ayrıca sosyal medya hesaplarına bu kadar değer vermemeliyiz gibi geliyor bana. Çok uzun zaman vakit geçirdiğin biriyle bütün köprüleri atmaya gerek yok bence. Dediğim gibi düşman değiliz sonuçta. Tabii bu söylediklerim iyi ayrılıkları kapsıyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
    kisi
    Ayrıldığım kız arkadaşımın suratını her gün görmek istemem. Sevgililik çok yakın bir şeydir ama ayrılığı da bir o kadar uzak. Ayrıldıktan sonda sosyal medyasını takip etmek anlamsız kalıyor.
     imcherry_
     hayatımdan çıkmış sosyal medya da takipten çıkarsam nolur
      basorexia_
      önce bir sevgili bulalım da sonra ayrılalım bea
       mrlawyerkk
       Çıkarırım, çıkarılmalıdır. Hayatımdan çıkarmışım sosyal mecralarımdan mı çıkarmayacağım. Şayet takibe devam ediyorsam başka bir beklentim vardır. Bir barışma umudu falan büyük olasılıkla.
        imailahorsilahh
        Olsa da olur olmasa da ama öyle çocuk gibi özellikle de ilişkinin ardından "bakın biz ayrıldık" dercesine pat diye de çıkarmam takipten, gereksiz bir davranış zannımca.
         myheartofstereo
         o çıkarabilir isterse hiç uğraşamam. biraz saçma geliyor bana yaa..
          mustgotorehab
          Toksik biri ise çıkarım tabii ki ama ben toksik biri ile ilişki yaşamam zaten isterse dünya güzeli olsun ilerde üzülen taraf olma düşüncesi sizi doğru ile yanlışı ayırt etmeyi sağlar. Sırf güzel /yakışıklı diye birisiyle ilişki kurmak saçma.
           buse01
           Fake hesabımdan takibe başlarım...sadece merakk
            fairytale-
            Hayatimdan bile bloklarım...
             sena158
             Eski sevgilim olsaydı çıkarırdım. Sonuçta artık eski sevgili onun yerini bembeyaz bir sayfa ile bir başkasıyla doldurmam için geçmişi geleceğime taşımamak ileride olucak eşimle problem çıkmaması için gerek yok yani takipte kalmama.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.