Ayrıldığınız Sevgilinin Evlendiğini Öğrenmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baldbritney
   Artık tüm ilginizi sevginizi kaybetmiş dahi olsanız, içinizde ufacık bişiy bile kıpırdamayacak dahi olsa, bu durumla karşılaşınca bir morarma söz konusudur. Yüzeyde alay ettiğin, içinde seninle alay edilen durum olarak özetleyebiliriz hatta. Bu durum başınıza gelmiştir ve tek değilimdir umarım. Mide kramplarımızı birleştirip dünyaya hükmederiz diye düşünmüştüm çünkü. Yoksa gidip dünlüğüme yazıcam usulca.. Hoşçakalın çiçekler
    pinkypie
    evlenmiş. yetmiyor gibi bir de baba olmuş. evlendiği kadın aynı zamanda beni aldattığı kadın. önce kızdım sonra neyse ki evlenmiş gelip geçici bir şey değilmiş diye sevindim. epey uzağa taşınmışlar. istemeden üzüldüm, karşılaştık. neden o kadar uzağa taşındınız be dedim. niye kahve içmeye mi gelecektin bizim hanıma diyor it. evet canım ismimi taşıyan bebenizi sevmeye gelecektim. karın ortamıza girerdi yine belki, bu kez dilek tutmak için. (edit: soru işaretleri kalmasın efendim. beni aldattığı hanımefendi polonya'da aşık olup, alıp getirdiği bir sarışındı. kendisinin ne ismimden ne cismimden haberi vardı. bizimkinin yabancı gelin aşkından kavrulduğu zamanlara, evladına ismimi koyarak su serpmiştir.) :(((((((((
     palmiye
     Evet gücümüzü bu şarkı ile birleştirelim...
     https://youtu.be/1dOKeElDd7g
     https://youtu.be/1dOKeElDd7g
      tsukyomi
      Benim mideme ne kramp soktu biliyor musun? Görseldeki öpüşken damadın benim ayıya acayip benzeyişi. Ansızın görünce kanım çekildi ya. Neyse konuya döneyim, umarım evlenir. Tabutuyla..
       monaiman
       Altını çiziyorum AYRILDIK. Ayrıldıysam bitmiştir. İsterse cinsiyet değiştirsin yani bana ne?
        gregory_
        Ismi bile Eski Sevgili olmusken neden ilgilendiriyor sizi bu kadar, yoksa ben "eski"nin anlamini mi bilmiyorum. Eskitmeseydin de sen evlenseydin.
         berat_albayrak_
         İsterse pavyonda çalışsın umrumda olmaz
          mevsimlerdensnbahar61
          Dertlere düş olurum nasıl bi ömür beni beklemedi diye peh ne hali varsa onu yaşasın nötürüm duruma
           badideasensei2
           Dlnxlsjz onunla evlenenin aklını sorgulamalı bence 😑 Neyse... Zaten eski sevgilim artık bana ne ki.
            kafatamircisi
            Kendi hayatı istediğini yapar, o saatten sonra senin onun hayatına müdahale gibi yada arayıp rahatsız etme gibi lüksün yok onu daha çok üzersin yapacağınız tek kral hareket Mutluluklar dilemek olsun.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.