Aynı Diziyi/Filmi Birden Çok Kez İzleme Motivasyonu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Yapamam, yapmamam gerektiği düşünürüm. Bayıldığım bir dizi ya da film olsa dahi zaman kaybı diye hissederim. Sinemada izlediğim filmlere bazen televizyonda denk geliyorum 3 dakika falan anca tahammül edebiliyorum. Nedir bu motivasyon kaynağı? Bir diziyi 5 kere falan izleyen insanlar var çevremde çünkü insan biraz özeniyor. Dizinin ne kadar sevildiğinin bir ölçütü bu aslında. Böyle ifade ediyorlar. Çok sevdim demek yerine 3 kere izledim 5 kere izledim diyorlar. Ben yapamayanlardanım ne yazık ki.
    absurdizm
    hayatımda adam akıllı bitirdiğim sezonlu dizi sadece teen wolf
     strangestar
     Valla film kalitesi izletiyor bence şimdi yüzüklerin efendisini bir 5 kere tamamen izlemişimtir ama filmin müzikleri konusu bir de olaylar aklından çıkıyo kaliteli olunca tekrar izleniyor bir de yeni izlicek güzel bir şey olmaması old but Gold anlayışı ile eskilere yönlendiriyor.
      mrsnl33
      Yedi numara dizisi vardı eskiden.Tekrarını kaç defa izledim bilmiyorum.Hatta hâlâ yayınlanıyor tekrarı,ve ben izliyorum😂😂
       -lucy-
       Şuan onlar kadar güzeli çıkmadığı için. O kadar ekşın var, garip garip olaylar var ki her seferinde yeni ince bir detayı fark ediyor insan. Ve şuan Aşk-ı Memnu izliyorum, teşekkürler.
        tsukyomi
        Breaking Bad. 3 kez tam bitirdim, arada rastgele bölüm açtım. Yetmedi kitabını aldım. Yapımın kalitesi ve sana hitap etmesi belirliyor bu motivasyonu.
         sairsel
         Kurtlar Vadisi ilk 97 bölüm Avrupa Yakası Her zaman izlerim
          yabadabadu
          diziye filme aşık olsam yine ikinci kez izlemem aq
           gizemino
           Yapmak istemem, gitmek istemem ama yollar hep oraya çıkar. Her gun kendimi orada bulurum:(((
            badideasensei2
            Öyle bir geçer zamanki 2013 de final olduğundan bubyana yılda en az 1 kere en baştan izliyorum 3 sezonu da. İzleyebildiğim tek dizi zaten.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.