Aynı Bkun Laciverti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   Amacım bir cinsi kötülemek ya da cinsiyet taraftarlığı değil. Öğrenilmiş bir çaresizliği gösterip, yenmenize yardımcı olmak ve aslında size "kötü" olarak öğretilen ve canınızı sıkan bu duygunun karşılıklı ve normal olduğunu göstererek kötü algısını ortadan kaldırmak. Erkek: Cinsellik Kadın: Para/Evlilik, konularında motivasyon gösteriyor Cinselliği 1. Planda tutan erkekler=A Parayı ve evliliği 1. Planda tutan kadınlar=B A=B bu durum BEKLENTİLER noktasında anlaşılabilir... Anlaşılamayan kadınların bu durumu ALÇAKLIK-KAYPAKLIK-YAUŞAKLIK-ŞEREFSİZLİK-BENCİLLİK olarak nitelendirmelerinde ve her erkeği böyle görerek şüphe ve mutsuzluk girdabına düşmelerinde. İşte bunun nedeni "öğrenilmiş çaresizlik" Birlikte objektif olarak değerlendirelim, kavga-gürültü etmeden sakince... Burada; Partnerlerin sex - para/evlilik noktasında ortak istekleri olduğunu varsayıyoruz. Kimse kimseye tecavüz etmiyor ya da kandırıp parasını çalmıyor... Sex: MUTLULUK verir Para/Evlilik: MUTLULUK verir > Beklentiler eşit FARKLAR; Sex: Duygudur Para/Evlilik: Maddedir Sex: Ağırlıklı olarak sarılma-öpüşme-dokunma gibi sevgi barındıran bir eylemdir Para/Evlilik: Ağırlıklı olarak karşılıklı alışveriş gibi daha az sevgi barındıran bir eylemdir Sex: Kadında hali hazırda var olan bir şey Para/Evlilik: Çalışıp kazınılması gereken bir şey Sex: Kadını tüketmez Para/Evlilik: Erkeği (her insanı) tüketir (çalışmak) Sex: Daha masum, kısa süreli ve riski az bir istektir Para/Evlilik: Daha kapsamlı, uzun soluklu ve daha riskli bir istektir Sex: İki tarafa eşit oranda mutluluk verir (bir çok çalışma kadının org süresinin daha uzun olduğunu göstermiştir) Para/Evlilik: İki tarafa o kadar eşit oranda mutluluk vermez Yukarıdaki önermeleri sağlıklı değerlendiren erkek ırkına karşı güvensizlik hisseden bir kadın, modern dünyada, bu yukarıda saydıklarımı objektif olarak önüne koyar, özeleştiri yaparsa "ya bu erkeklerde çok şerefsiz değilmiş, bu normalmiş, bizde de var benzeri" diyebilir ve huzura erebilir sanıyorum... Ya da ne biliyim, korkarak, şüphe ederek mutsuz olabilir Tercih kadının... (alevalevay açmış olduğu başlıktan ilham alınmıştır)
    handeyakar07
    Alevalevay dedin beni benden aldın okuduklarımı unuttum
     magnezyum
     para=sex
      hassasterazi
       redblack
       Yani parayı veren dudugu çalar mi demek istedin dak?
        eski_bi_tanidik
        Neden erkekleri direkt seks kadınları para evlilik diye kesinleştirdin ki 🤔 saçma geldi 😅
         amakafamiznasiguzel1
         hem para hem sex olsa bence daha iyi :D
          me_out_bye
          İtiraz edeceğim bir şey yok. Nice dedi doktor. Ama ikiside lazım. Burada çiftler birbirine bok atmaktansa bir araya gelip biri o işte daha fazla istekli şekilde çaba sarfedip onu yaşamalarını sağlarken diğeri de maden o konuda istekli o islere dikkat çeker yönlendirir çaba sarfeder ve YUVAya o işlerinde sorunsuz girmesi sağlanır. = Aile olur. Yardimlaşmak yerine suçlamak ve dırdıra kavga gidilirse. Ne olur ? Pok olur. Dağılırlar. Birbirini anlamama. Klasik boşanma nedeni: GEÇİMSİZLİK.
           asit
           maddi bağımsızlığını kazanmış bireylerin, karşılıklı beklentiye girmesi, en sağlıklısı gibi gibi sanki
            mevsimlerdensnbahar61
            Sevgi bi seçenek gütmez gibi geliyor yani A vs B kişisi olmaktan ziyade aynı harfte buluşmak gerek. bu kadın erkek olayı birlerine tamamlayıcı bi unsur puzzel gibi büyük resme bakmak gerek gibi anlata bildim sanırım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.