24
25.7.2020
Ayna Karşısında Yaptığımız Tuhaf Eylemler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   “Aynaya bak ve kendine seni seviyorum de.” klişesini bilirsiniz. Bunu hiç yaptınız mı? Sizin ayna karşısında yaptığınız en tuhaf eylem nedir? Ben düzenli olarak ayna yardımı ile dişlerimi muayene ederim. Dio’layalım bakalım.
    sedefartuny
    Kulaklığımı takıp, şarkıya eşlik ederken ayna karşısında kendimi izlemek çok iyi geliyor. Yüz hatlarımı, mimiklerimi saatlerce izliyorum. Narsistik bir durum değil bu. Karşımdaki insanın yüzünü de incelemek çok hoşuma gidiyor. Kendi yüzüme de ayna karşısında saatlerce bakabiliyorum.
     cokbilmisdegilcokbilen
     Kendimle konuşuyorum sürekli. Özellikle gururumun kırıldığı bir durum filan varsa alternatif senaryolara uzun uzun cevaplar yazıyorum. Nasıl tatmin oluyorum bazen 2 saat konuştuğum bile oluyor.
      detokssuyu
      Dans, dans, dans. Ayna karşısında dans etmek en büyük hobim. Bayılıyorum kendi kareografimi yaratmaya, bunu izlemeye. Bir ayna göreyim hemen omuzlarım oynamaya başlar, hiçbir şey bilmiyorsam şarkı söylerim en kötü kendime bir göz kırparım. Aynalar güzeldir.
       sinek_valesi
       Kendini eksik hissettim ben niye bir şey bulamadım yahu :(
        buse01
        Mesela gün içerisinde insanlarla iletişim kuruyorum ya aynanın önüne geçiyorum aynayı o iletişim kurduğum kişi gibi anımsıyorum,onunla yaptığım diyalogları tekrardan yapıyorum aynanın önünde, ben de onunla konuşurken jest ve mimiklerim nasıl görünmüş diye inceliyorum agsgfhgfh
         okadin
         Ayna silmek. Aynada gördüğüm şey genellikle leke oluyor. O lekeleri tek tek siliyorum, aynayı parlatmak için saatlerce çabalıyorum. Ayna karşısında yaptığım en tuhaf eylem bu.
          redblack
          Kendimi begenmek 😁 Tip olarak yuzum ne kadar az gozukurse o kadar yakisikli gorunen bir bireyim 😁
           gecemm07
           Burun deliklerime bakmak 😂🤣
            peripedia
            Maalesef yüzümle oynamak. Siyah noktalarım, aknelerim ve yaralarımla oynayarak yüzümü berbat bir hale getirmek. Bazen o kadar abartıyorum ki aynanın karşısından ayrıldığımda yüzüm kıpkırmızı ve tırnak izleriyle dolu oluyor.
             belizzimaaa
             kaşlarımı indirip kaldırırım sürekli. Hiçbir anlamı yok ama sanırım kendimi tavlamaya çalışıyorum:)
              meyvesebze
              Popoma yandan bakarim ben genelde
               redwine41
               Bu kafa niye bu kadar yamuk görünüyor diye aynada bakarken , kafanın daha da yamulması. Kafa değil , eriyen dondurma sanki..
                uckediannesi
                Kissing practice yapardım önceden akskdkfü
                 ozanesi
                 Özellikle yaptığım bir şey değil ama aynada asla yüzüme bakmam, her seferinde kaşlarımı çatıp vücuduma bakar ya da üstümü başımı düzeltirim. Bunu da geçen yıl kuzenim farkedip söyledi bana
                  ilsasilem
                  Ben dans ediyorum ve seviyorum da dans etmeyi
                   domatescokpahali
                   burun kıllarımı kontrol etme gereksinimi hissediyorum gereksizce
                    siyahayna
                    Ağlamak...
                     eflatundusunceller
                     Küçükken aynanın karşısında bonibon yiyip intihar etmem. Bide sağ gözümü hafif kısarak nasıl ölüyorum diye bakmam.. Ana kızın böyle olmayı seçmedi kldjflskjflskjdfl
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.