Ayna Ayna Söyle Bana, Beni Ben Yapan Nedir Bu Dünyada?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   Biraz beynimiz yansin di mi arkadaslar 🤪seni sen yapan seyler nedir , hangi ozelligin ile var oluyorsun
    su-i-zan
    Mesela ben biriyle sohbet ederken ortak noktalarda buluşmak amacı gütmüyorm epeydir. insanlardaki başkalığı ,izlemek daha cazip geliyor bazen. İnsan yaş aldıkça, daha iyi anlıyor daha iyi analiz edebiliyormuş çevresini. Kimin seni sadece duyduğu ile kimin seni letafetle anladığı arasındaki ayrımı da ayırt edebiliyormuş hatta.
     myheartofstereo
     ciddi ciddi düşündüm yazayım bari, dışarıdan bir insanın (arkadaşım, dostum, ben olmayan insanlar) bana baktığında gördüğü şeyler benim onlara gösterdiğim kişiliğin o anki bakış açılarıyla karışmış halidir. benim düşündüklerim de yani benim kişiliğim de zamanında kimlerden ne görüp o anki hatıralardan çıkardığım tecrübeler oluyor. yani, beni ben yapan yaşadıklarım, karşımdakine göre de beni ben yapan yaşattıklarım oluyor.
      kafatamircisi
      güzel soru güzel başlık, beni ben yapan aslımı inkar etmem, olduğum gibiyim fikrim neyse zikrim de o dur.
       visnelikapkek
       Ne bileyim öylesine yaşıyoruz işte
        mevsimlerdensnbahar61
        Hatalarım, doğrularım ve hiçbir zaman yönünden şaşmayacağım adalet terazim. Ve sevdiğim ve sevdiklerim hem de seveceğim tüm varlıklar (Çay)
         scp173
         Beni ben yapan bir özelliğim yok .
          cinayetvaraga
          İçimi de dışımı da bir tutarım. sevdiklerime sevgimi ziyadesiyle fazla gösterirken, sevmediklerime de bir o kadar hissettiririm. etrafıma geçilmez duvarlar örerim, tek kapısı olan ve o kapıdan bir tek ben içeri alırım. çok eleştirilirim ama umrumda mı? tabiki değil. bana lazım olan 3, 5 kişi.
           agac-ceviz
           Artık hiçbirşeye tahammül etmeyisim susamıyorum işte iki dünya arasında kaldım herşeye susan özlem ile hiçbirşeye tahammül etmeyen ceviz arasındayim...
            hayalperestbirii
            kisiligim, karakterim , duygularim , deneyimlerim her sey
             trueliving
             dürüst olmam ne olursa olsun güçlü durabilmem, ümitsiz olmamam, evet her daim güçlü olamıyorsun enerjin düşüyor ama her şekilde yeniden kalkabilmek. Özgür olmam, düşüncelerimizin pozitif olması...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.