Aydın'da Engelli Bir Kişiyi "Eşcinsel" Diye Öldüresiye Döven Fırat Delikanlı Tutuklansın!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   noway
   Böyle iğrenç varlıklarla birlikte yaşamak istemiyoruz. Her gün farklı bir iğrençlik, vahşet... Bu insan müsveddesi derhal tutuklanıp gerekli ceza verilsin! Yine söylüyorum İstanbul Sözleşmesini kaldırarak attığınız büyük hatadan geri dönün! Kişinin cinsel kimliği yüzünden şiddete maruz kalmasına bir devlet göz yumamaz!
   https://twitter.com/destplatformu/status/1374834154366439425
   https://twitter.com/destplatformu/status/1374834154366439425
    karolunita
    Şimdi bu adam serbest kalıcak, hatta belki hiç tutuklanmayacak bile. Çünkü o bir suç işlemedi onlara gore, sapığın birine hak ettiğini verdi. Zihniyetini s*keyim gerçekten
     berat-albayrak-official
     Bu şahsın milliyetçi şeriatçı akçomarlardan biri olduğuna kalıbımı basarım. Gay arkadaşa geçmiş olsun darb eden şahısla adliyede çay içip geri bırakırlar.
      oedon
      Caydırıcı cezaların olmamasının yegane sonuçlarından biri. Başımızda devlet olmadığı için muz cumhuriyetinden hallice bir ülkede yaşıyoruz. Lütfen bu gibi haberlere alışmayın, normal olarak görmeyin. Çocuklarınızı bu doğrultuda yetiştirin, bunlar gibi nefret dolu ve vahşi olmasınlar.
       a.l.p.o.l.l.o.n
       Bu adam zaten serseri. Arkasında mafya yoksa şaşırırım. Teröristtir bu. Gücü yettiğine bulaşıyor. Bunun cinsellikle değil engellilere özel olarak garezi var. Kendince öjeni uyguluyor. Düşünme kabiliyeti kalmamış bir hayvandır barınakta köpeklerde kabullenmez o yaratığı.
        uydurukcan
        sosyal medya karakolunda yine bir siparişle adam tutuklatıyoruz... ortada bir suç varsa ki var olduğu aşikar, bu ya da bir başkasının kolluk kuvvetleri tarafından doğal bir seyir içerisinde derdest edilerek hukuk karşısında hesap vermesi gerekmez mi? ama nalet olsun ki tc simulasyonu.
         maskoff
         şu flood'a bakınca kanım dondu. allah belanı versin senin.
         https://twitter.com/solcugazete/status/1374812528421830660
         https://twitter.com/solcugazete/status/1374812528421830660
          gulfemkaya
          Daha önce onlarca adli kaydı olmasına rağmen serbest kalan bir insan olarak sosyal medyada kamuoyu oluşturulmasa yine serbest kalacağından bir şüphem yok
           mrlawyerkk
           Bu insan müsveddeleri tutuklansın diye başlıklar açmak haberler yapmak ve bunlara maruz kalmak o kadar zul ki benim için. Resmen bir suçlu tutuklansın diye feryat ediyoruz. Nerede hukuk nerede kolluk?
            badideasensei
            Şimdi alışık olduğumuz gibi serbest bırakılır böyle caniler ya da göz ardı edilir. Adam olmayı becerememiş, insanların hayatına burnunu sokmaktan, magandalıktan başka bir şeyden anlamayan bir primat daha. Geleceğin ya da günümüzün anne babaları öncelikle İNSAN yetiştirin, rica ediyorum.
             fatihurgn
             https://dio.onedio.com/baslik/basimiza-bir-olay-geldiginde-sikayet-etmek-icin-devlet-yerine-sosyal-medyaya-gitmemiz-1023832?t=popular&f=all&p=1
             https://dio.onedio.com/baslik/basimiza-bir-olay-geldiginde-sikayet-etmek-icin-devlet-yerine-sosyal-medyaya-gitmemiz-1023832?t=popular&f=all&p=1
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.