Aydın'da Engelli Bir Kişiyi "Eşcinsel" Diye Öldüresiye Döven Fırat Delikanlı Tutuklansın!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   noway
   Böyle iğrenç varlıklarla birlikte yaşamak istemiyoruz. Her gün farklı bir iğrençlik, vahşet... Bu insan müsveddesi derhal tutuklanıp gerekli ceza verilsin! Yine söylüyorum İstanbul Sözleşmesini kaldırarak attığınız büyük hatadan geri dönün! Kişinin cinsel kimliği yüzünden şiddete maruz kalmasına bir devlet göz yumamaz!
   https://twitter.com/destplatformu/status/1374834154366439425
   https://twitter.com/destplatformu/status/1374834154366439425
    badideasensei
    Şimdi alışık olduğumuz gibi serbest bırakılır böyle caniler ya da göz ardı edilir. Adam olmayı becerememiş, insanların hayatına burnunu sokmaktan, magandalıktan başka bir şeyden anlamayan bir primat daha. Geleceğin ya da günümüzün anne babaları öncelikle İNSAN yetiştirin, rica ediyorum.
     berat-albayrak-official
     Bu şahsın milliyetçi şeriatçı akçomarlardan biri olduğuna kalıbımı basarım. Gay arkadaşa geçmiş olsun darb eden şahısla adliyede çay içip geri bırakırlar.
      maskoff
      şu flood'a bakınca kanım dondu. allah belanı versin senin.
      https://twitter.com/solcugazete/status/1374812528421830660
      https://twitter.com/solcugazete/status/1374812528421830660
       karolunita
       Şimdi bu adam serbest kalıcak, hatta belki hiç tutuklanmayacak bile. Çünkü o bir suç işlemedi onlara gore, sapığın birine hak ettiğini verdi. Zihniyetini s*keyim gerçekten
        a.l.p.o.l.l.o.n
        Bu adam zaten serseri. Arkasında mafya yoksa şaşırırım. Teröristtir bu. Gücü yettiğine bulaşıyor. Bunun cinsellikle değil engellilere özel olarak garezi var. Kendince öjeni uyguluyor. Düşünme kabiliyeti kalmamış bir hayvandır barınakta köpeklerde kabullenmez o yaratığı.
         oedon
         Caydırıcı cezaların olmamasının yegane sonuçlarından biri. Başımızda devlet olmadığı için muz cumhuriyetinden hallice bir ülkede yaşıyoruz. Lütfen bu gibi haberlere alışmayın, normal olarak görmeyin. Çocuklarınızı bu doğrultuda yetiştirin, bunlar gibi nefret dolu ve vahşi olmasınlar.
          maskoff
          hareketlere bak aq
          https://twitter.com/atavrattroll/status/1375019622135697411
          https://twitter.com/atavrattroll/status/1375019622135697411
           cherry-cupcake
           allahın cezası adam... şiddet gören kişi daha önce müge anlı programına çıkan çok naif birisiymiş.
           https://twitter.com/Irenaeuus/status/1374996103289004034
           https://twitter.com/Irenaeuus/status/1374996103289004034
            patronice24
            Demedi demeyin bu Fırat Delikanlı denen adam da işitme engelli. Yazdığı yazıdan ve onca kalabalıkta öyle uyumsuz yürümesinden belli.
             uydurukcan
             sosyal medya karakolunda yine bir siparişle adam tutuklatıyoruz... ortada bir suç varsa ki var olduğu aşikar, bu ya da bir başkasının kolluk kuvvetleri tarafından doğal bir seyir içerisinde derdest edilerek hukuk karşısında hesap vermesi gerekmez mi? ama nalet olsun ki tc simulasyonu.
              cuteguardianmelik
              Pardon da size girip çıkan mı var,la neden insanların yaşamına karışıyorsunuz?Size ne ya rahat bırakın milleti.Siz o kadar pis insanlarsınız ki...Keşke bu kötü zihniyetinizle beraber yokluğa sürüklenseniz.
               kitaptakikurt
               az önce bir çomar kanalında bu habere rastladım.bu ayı işitme engelliymiş,şiddet gören vatandaş da.bunlar sosyal medyada konuşup iş kurmaya karar vermişler ve kocaelide buluşmuşlar.sonra mevzu çıkmış bu ayının yanında iki kişi daha varmış adamı kaçırıp üç kişi işkence yapmışlar sonra görüntüler çekmişler otogara bırakmışlar kaçmışlar vatandaşı.sonra polis bunları ararken bir kavga ihbarı geliyor oraya polis gittiğinde bu ayıya rastlayıp alıyolar. yani sonuç şu ki eşcinsellik mevzusu geçmeden sıradan bir kavga olayı gösterilip geçti bu haber bir çomar kanalında.
                helena22
                umarım hapse düşer ve orada hakettiğini bulur
                 mrlawyerkk
                 Bu insan müsveddeleri tutuklansın diye başlıklar açmak haberler yapmak ve bunlara maruz kalmak o kadar zul ki benim için. Resmen bir suçlu tutuklansın diye feryat ediyoruz. Nerede hukuk nerede kolluk?
                  gulfemkaya
                  Daha önce onlarca adli kaydı olmasına rağmen serbest kalan bir insan olarak sosyal medyada kamuoyu oluşturulmasa yine serbest kalacağından bir şüphem yok
                   fatihurgn
                   https://dio.onedio.com/baslik/basimiza-bir-olay-geldiginde-sikayet-etmek-icin-devlet-yerine-sosyal-medyaya-gitmemiz-1023832?t=popular&f=all&p=1
                   https://dio.onedio.com/baslik/basimiza-bir-olay-geldiginde-sikayet-etmek-icin-devlet-yerine-sosyal-medyaya-gitmemiz-1023832?t=popular&f=all&p=1
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.