Avusturya Başbakanı Kurz: Kesinlikle Afgan Mülteci Almayacağız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Türk hükümetine güveniyoruz demiş. Yani hepsini kendilerinde tutacaklar demeye getirmiş. Belki para atarlar bir kaç kuruş üzerlerine hükümetin sonra devam diyor. Mülteci falan almayız diyor. Türkiye koca bir pislik toplama kampı olmuş ve onları kilitli tutma ileri salmama, bu görevinide iyi bir uşak gibi üstlenmiş üzerine vazife olarak yapıyor. Milletin haberi yok. Türkiyeyi geçseler zaten avrupa birliği yunanistan buna izin vermez kendilerini koruyacaktır ama adamlar hala işlerini garantiye alma peşinde. Bulmuşlar bir uşak ona yaptırıyorlar ve hepsi bütün avrupa amerika israil karlı çıkıyor bu işten. Hepsinin bir noktads işlerine geliyor mutlu oluyorlar. Şu anki Türkiye'de harfi harfine bu rolüne uyuyor. 👎🏻 2 3 ay önce sınırımızı temizledik daha güvendeyiz diye halkı coşturanlar şimdi akın akın ileride karmaşa olacak şeye razılar. 1 ileri 3 geri gitmek gibi bir davranış ?
    myheartofstereo
    Avusturya olsaydım bende mülteci almazdım çünkü Afganistan nere Avusturya nere yani. bence Amerika'ya gidebilirler çünkü kaç yıldır Afganistan'ın arkasında Amerika var diye biliyorum. ama Türkiye'ye güveniyoruz ne ya bildiğiniz mülteci kampı olarak görüyorlar ülkeyi.
     killforyou
     adamlar medeniyetten nasibini almamış insanlarla vakit kaybetmek istemiyor
      mrlawyerkk
      Almaz tabii neden alsın ki? Zihin yapılarımız uyuşmuyor, dünyalarımız farklı dememişler miydi. Homofobik tavırlarından inanılmaz korkuyorlar.
       bukafelos
       tipik batı medeniyeti davranışı, git elalemin ülkesin de bir siyasi fahişe bul veya işgal et, milletin ırzına geç, milyonlarca insanın hayatını mahvet, yurdundan evinden et, alacağını al sonra ellerinde ki kanı yıka çıkıp siktir git, bir de üstten üstten konuşup caka sat, millete medeniyet dersi vermeye kalk. faşist orospu çocukları, bunların kültürünün temelinde, taaa homeros'tan beridir faşizmin harcı var. ve bunu yıllardır başarı diye millete kakalıyorlar. hayır millette maşallah öbek öbek yiyor bu boku. babadan oğula nesil derler ya, heh o cins işte bunlar. bunların notunu yıllar evvel m.akif vermiş zaten şiirlerinde; ''medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar'' tüm ezilmiş itilmiş halklar s.ksin sizi.
        alevalevay
        Türkiye alsın diye para veriyolar zaten neden kendileri alsın ki
         silmarillion
         Biz de kamikaze uçağına bindirir göndeririz size paşam:)
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.