Avrupa'da Birinciyiz! Ama Covid-19 Vaka Sayısında..
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suphelihoroz
   Aylardan beri uyutulduğumuzu, sayıların bunlar olmadığını zaten biliyorduk ama ayan beyan bu yalanın kabul edilmesi bir başka çarptı bizi. Son günkü Covid-19'lu vaka sayımız açıklanana göre 28 bin 351. Ve bu sayıyla Avrupa'da birinciyiz. Sağlık bakanlığının verdiği savunmanın da "artık semptom göstermeyen ama pozitif vakaları da sayının içine katıcaz" olması çok ironik. E zaten olay o değil mi, enfekte kişi sayısını bilmek? Semptomları zaten nasıl sürekli takip edebilirsiniz, bu kadar gelişmiş bi teknolojik alt yapınız var sağlık adına da biz niye bilmiyoruz? Her neyse, Türk Tabipler Birliği, Bakan Koca'ya aylardan beri kamuoyuna karşı şeffaf olmadığı ve yalanlarla uyuttuğu için istifa çağrısı yaptı. Olması gereken de bu, bir süreç ancak bu kadar kötü yönetilebilirdi ve pandemi ülkemizde hafif yaşanıyor algısı yaratılarak daha fazla can kaybına sebep olabilirdi.
    amakafamiznasiguzel1
    takmayın bu kadar ya. bunları kafaya takacağınıza maske taksanız ortada covid movid kalmicak
     me_out_bye
     Bu cahillikle ne olacaktı ? En büyük biziz oğlum. Biz şahaneyiz oğlum. Tün dünya titriyor oğlum bizden. Biz neyiz lan böyle öff bee. İnsan üstü varlık. Acaba uzaylı mıyız ? Pramitleride türkler yaptı. Ayda türk yazıyormuş. Hülooooğ 'Buraya cahil resmi koy'
      _poseidon_
      Reis ne demişti. 2023'te bizi ilk 10'a sokacağım demişti. Reis sözünü 2 yıl önceden tuttu! Allah seni başımızdan eksik etmesin.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.