Avrupa Birliği'nin "Türkiye Acil Bir Şekilde Yunanistan'dan Mülteci Kabul Etmelidir" Çağrısı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   E para konuşuyor arkadaşlar. Fonlar verildi, haliyle böyle üst perdeden bir çağrı yapabiliyorlar rahatlıkla. Irkçı insanlar olmadığımızın altını çizmemize gerek yok sanırım ama ne olacak bizim bu halimiz böyle? Mülteci üstüne mülteci daha fazla mülteci. Nerede kaldı devlet menfaatleri? Nerede kaldı ulus devlet? Birer birer kaybediyoruz. Çok yakın zamanda vatan topraklarında azınlık statüsünde dahi olabileceğimizi düşünmeye başladım artık ciddi ciddi.
    gregory_
    Padisahim çok yasa
     moon_night
     Lan olmaz hayır hayır olmaz Kendi ülkemizde kayboluoz yolu suriyeliler tarif ediyo Tamam iyi güzel ama çok fazla oldu olmaz olmaz hayır
      berat_albayrak_
      Avrupanın Çöplüğü; Türkiye 2023'te Sinemalarda
       badideasensei
       Şöyle biraz düşünüyorum da bu ülkede Kürt olduğu için ya da bu dilde şarkı yapacağı için kimlere neler yapıldı. Her şeye rağmen kardeşiz demeyi beceremedik. Şimdi adamlar kimlik alıyor ve TC. Vatandaşı oluyor ama nedense Türkçe konuşmuyorlar. Ne bu şimdi. Aq okula servisle geliyorlardı ben ortaokuldayken. Çocuk başına zaten para alıyorlar. Bu açık açık: -Biz çekemiyoruz, sen zaten alışıksın bari destek at.
        veritas-vos-liberabit
        Avrupa insanlıkta sınıfta kalmadığı yetmezmiş gibi şimdide köle satar gibi mülteci satmaya başladı. Dünya bunu görmezden gelmeye devam ettiği sürece, avrupada bitecek. Amerika terör devleti, israil katliam devleti avrupada insanlıktan nasibini almamışlar devletleri
         fatihurgn
         parayı veren düdüğü çalar.
          hogwartsmektubugelmeyen
          Baştaki ilk cümle pek çok şeyi açıklıyor. Para konuşuyor arkadaşlar
           gulfemkaya
           Çok üzülüyorum mültecileri. İnsanın kendine yaşayacak yer bulamaması ne kadar acı
            sedefartuny
            Alırız ya tabii paradan haber verin siz değerli avrupa birliği. Bize para verin biz herkesi alırız ülkemize. Bizim ülkemizin dinamikleri saçma sapan bir noktaya gitmiş, işsizlik almış başını gitmiş hiç umurumuzda mı?
             almila__
             Yok ya bir akıllı siz misiniz ? Medeniyet'den uzak sözde avrupa devletleri sizi. Bir şey yazardım şimdi bozmayım ağzımı.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.