AVM'ye Girerken Ateşin Yüksek Çıksa Ne Olur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   johnnybravo
   AVM'ye girerken hani ateşimizi ölçüyorlar ya acaba yüksek çıksa nolcak merak ediyorum size sormak istedim. "Alnıma dezenfektan sıktılar" demiş @biradertasaha adlı twitter kullanıcısı. Sizce ne olur dio'layın :)
    benita
    Benim avm değil de cafeye girerken çıkmıştı, Sizi 5dk bekletelim deyip o halde içeri aldılar, klimanın altında düşük çıkınca girmeme izin verdiler ama ben zaten içerdeydim 😄
     eski_bi_tanidik
     Walla bi aralar grip olurum ateşim çıkar da beni corona sanarlar giremem diye düşünüp senaryolar uyduruyodum:D
      vsjvsjvsjv000
      Yaşadım bu durumu komikti acaba filân oldum ama sakin davrandım. Dışarısı aşırı sıcaktı biraz da hızlı yürümüştüm acelem vardı. Hararet yapmış, ateş ölçer kırmızı ışık verdi. Kenarda biraz beklememi istediler, 5 dakika kadar nefeslendim düzeldi. Ama eğer gerçekten ateşim olsaydı ordan direkt hastane yapardım. Kişilere yaklaşmadan hızlıca.
       me_out_bye
       Avm ye girmiyorum. -- Geçen bi kere girdim okdr. Migrosa girim dedim ondan oldu. Çok yoğunluk yoktu boştu. Ölçtü geçtim. Sorun çıkmadı. Ateşim olsa onlardan önce kendim anlarım.
        ozlmli
        biraz bekletirler, sonuçta havalar sıcak sonra tekrar ölçtürürüm baktık sıkıntı kendimi ihbar ederim 😂😂
         asil35
         Beyefendi ateşinizi bırakıp tekrar geçin 😂😅
          okadin
          Havaların sıcaklığı nedeni ile benim ve birçok kişinin yaşadığına şahit olduğum durum. Ben bankaya girmek isterken bu durumu yaşadım. Ateşim ölçüldü ve yüksek olduğu, şubeye şu an alınamayacağım, gölgede biraz beklemem gerektiği söylendi. O gölgede bekleme süresi bana bir ömür geldi, hayatımda hiç bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. Neyse sonra ateşim düştü ve bankaya girebildim.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.