Atomu da Parçalasa Bir Kadının Yaptıklarının Değil Giydiklerinin Konuşulması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Ben diyeyim crop top siz diyin göbeği açık kıyafet mevzusu. Elif Eda Güneş. Bu pırıl pırıl genç kız Mars'a gönderilen keşif aracını tasarlayan şirketin yarışmasına proje gönderdi, yapay zekâ geliştirdi. Yozgat'ta bir köy okulunda eğitim gördü ve kendi deyimiyle binbir güçlükle okudu. Biz bugün bunları konuşuyor muyuz peki? Elbette ki hayır. Ne konuşuyoruz? Elif Eda'nın Ekrem İmamoğlu ziyaretine crop top yani göbeği açık bir bluz ile gitmesini. Neymiş efendim bir belediye başkanı crop ile ziyaret edilir miymiş, resmi görüşme böyle mi olurmuş. Ne kadar aptal insanlar olduk biz böyle ya. Şu konuşulanlara bakın.
    lutfen-ama
    Bence böyle üstün zekâların birilerinin ayağına gitmesi bile saçma, Ekrem İmamoğlu gitmeliydi yanına. Belediye başkanları kim ki sporculardan sanatçılara, bilim insanlarından, bilişim dahilerine kadar herkes bu seçilmiş memurların ayağına gidiyor?? Dünyayı politikacılar değil üstün zekâlar kurtaracak yanlış kişilere saygı duymaktan bıkmadık.
     strangestar
     Yurtdışına gidebilir umarım orda hakkettiği değeri görür.
      gossipdio
      ne kadar güzel bir kız maşallah başarıları daim olsun tebrik edin geçin arkadaşlar size ne ne giydiğinden olay kıyafeti mi bu yüzden olduğumuz yerdeyiz ya
       amira
       yemin ederim imdat diye bağırmak istiyorum
        yabadabadu
        çok yakışmış ve tarz. ben beğendim
         detokssuyu
         Ne olmuş yani Ekrem Bey ile böyle görüştü ise hanesine sıfır mı ekleyelim haddimize mi? Bize laf düşer mi?
          eliymalik
          ekşide başlığı açan akıl hastasına yazıklar olsun. 430 dan fazla entry girildi ya ne diyeyim bilmiyorum. psikolojik sorunları olduğundan değilse bile normal olmadığından adım kadar eminim.
           me_out_bye
           Sadece kesik üstle gitse biraz 'fazla rahat' giyim, sorun olabilirdi o görüşmeyle uyum için genel kalıplaşmış etik kurallar için, misal meclise takımla gidilir falan ama güzel giymiş ben beğendim bir sorunu yok.
            ismetsherif
            Kızımızı tebrik ederim. Ne giydiği çok önemli değil, zaten resmiyet te giyinme tarzları da uydurma. Zeki insanlara bu ülkenin ihtiyacı var. Giyim kuşamdan zaten kendi beynine göre yorumlayan çok.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.