Atılan Troll dioları Ciddiye Alan ve Beraberinde Öğüt Vermeye Kalkışan Ergenci Kullanıcılar Olmasaydı Dünyamız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yyyuussuufff
   üstelik ahlak bekçiliğine soyunup, duyar kasası haline gelen ve paragraf dizen max 15 likler.
    -lucy-
    Öncelikle senin abazalığının hoşumuza gitmemesini dile getirmemizden dolayı çok çok özür dileriz Yusuf. Her troll dion için başlık açman ne kadar hoş acaba? Her dioya girdiğimizde yok rus kızı yok bilmem ne kızı başlığı var karşımızda. Platformu bunun için mi kullanıyorsun? Diyelim kullanıyorsun -ki evet yapıyorsun bunu- Bunun hoşumuza gitmediğini belirtmek en büyük hakkımızken, senden daha mantıklı konuştuğumuz ve senin daha ergen olduğun doğrudur. Tabii ki bu platformda taciz, tehdit vb. bir şey yapmadığın sürece istediğini yapabilirsin ama bizde istediğimiz gibi hoşumuza gitmeyen şeyleri belirtiriz. İnsanlar bunun için ergen olmaz, ayrıca ergenlik kötü bir şey değildir, büyümenin göstergesidir kardeşim.
     imailahorsilahh
     Öncelikle duyar kasası nedir? Yalnızca rüyanda "kasa" göre göre, bu lafı konu farketmeksizin kullanmak maksatlı diline pelesenk etmenden kimin max 15'lik olduğu aleni. Hem zeka yaşı hem de kelime dağarcığı olarak. Emin ol daha hiçbir şey görmedin, sana burada ne paragraflar dizilir de kaba etlerinde ağrıya neden olur. Kimseyi ne zorla ne de kendini zora sok. İşine bak yüsüf, haddini bilerek.
      mrsnl33
      Yusufçuk,sen burayı kiz tavlama amacıyla kullanırsan,kusura bakma ama,sana hakaret edilmesine de,seninle dalga geçilmesine de razi olacaksın.Ayrica burda 15-16 yaşlarında olan arkadaşlarımız da var,emin ol hepsi senden daha akli başında insanlar.
       agac-ceviz
       Yösüfçük öncelikle ben ergen değilim 15 lik hiç değilim ayrıca sen onlara kurban olmalisin..istediğim gibi sana yorum yapabilirim herkes yapabilir sen nasıl burayı kadınlara olan zaafın için kullanıyorsan ben buna karşı çıkabilirim..ben burda 1 yıldır ne insanlar gördüm hiç biri sizin gibi mahşerin 3 abazasi değildiler. Burda güzel insanlar var yösöfçük kurban olayım vidi vidi etmeyin
        patiklipengui
        Biz burada ne troller gördük senin bilinç altına bastırdığın kişiliğin vız gelir tırıs gider.
         myheartofstereo
         Sen istediğin şekilde kızlara yürüyebiliyorsan ,isteyen istediği şekilde seni uyarabailir 🤷‍♀️ o yüzden çokta umursayamadım şuan seni
          sairsel
          Hem saçma sapan başlıklarla platformun içine etmeye çalışın hemde buradaki aklı başındaki insanlara akıl dağıtmaya kalkın! Ulan ne güzel İstanbul bee!
           garavel_usta
           Asıl senin gibi abaza ve troller olmasa dünya daha güzel bir yer olurdu.
            a.l.p.o.l.l.o.n
            Welcome to Internet my boi :P
            https://www.youtube.com/watch?v=VgEJvcMGCUc
            https://www.youtube.com/watch?v=VgEJvcMGCUc
             me_out_bye
             Bir başka bok konu geçiniz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.