Atatürk'ü Sevmeme Hakkımız Var mıdır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Sosyal medyada böyle bir tartışma almış başını gitmiş neymiş efendim Türklere Atatürk'ü sevmeme hakkı tanınmıyormuş. Bu ülkenin evladı olup Atatürk'ü sevmemek embesillikle eş değer benim için. Tarih bilmezlikten mi kaynaklanıyor bu kin, nefret ve düşmanlık nereden geliyor bilmiyorum ama ben de şahsım adına bu hakkı tanımıyorum kimseye.
    cihangiremiraksoy
    sevmek zorunda degilsin ama saygı duymak zorundasın
     catherine-earnshaw
     Yemek yediği kaba pislemek isteyen kendine neyi hak görmez ki?
      sairsel
      Sevmeyen varsa benden uzakta sevmesin!
       jarlvarg
       Iktidar degisirse o sevmeyenlerin hepsi ADD üyesi olur. Sevenler ne yapti peki bir adim ileri gidebildi mi ülke, son 20 senedir nerede seviyorlar Atatürk'ü. Simdi benim yaptigim gibi yaptiklari, klavye basinda her sey cok kolay.
        cinayetvaraga
        T.C. sınırları içinde vatandas olaeak yaşayan tek bir bireyin ona saygı duymama şansı yoktur. böyle bir hakkı da olamaz. Aleni saygısızlık yapamaz, yaptırılmamalı! gerçi mevcut hükümet sayesinde çok çirkin eleştiriler yapıldı ama... sevmek ise tercih. sevmeyebilir ancak bu sevgisizlik dışarı saygısızlık olarak yansımamalı.
         android_dahaiyi
         atatürkü sevmeye yunandır. net
          sixstrings
          Atatürk ve arkadaşlarının hatıraları kanunlarla korunur, saygı duymamak suç hükmündedir. Ancak sevgi kişisel olarak değerlendirilebilir. En ufak bir konuda fikir ayrılığı yaşayıp birbirinin değerlerini hiçe sayan bir toplumda yaşıyoruz. Başkaları tarafından güdülen, kendine ait bir fikir kırıntısı dahi taşımayan vatandaşlar bırakın da sevmesin, koca Atatürk'ün onların sevgisine ihtiyacı yok. Uzun lafın kısası; güdülmüş sözde "ideoloji"leri ile sevmeyebilir bazıları, ama seve seve saygı duyacaklar, diyeyim siz anlayın. Saygılar 🖐️
           samyeli90
           Sevmek zorunda değilsin ama hakarette edemezsin edebinle dersin sevmiyorum diye tamamdır ben öyle insanı sevmem net konuşuyorum burada
            mrsnl33
            Kimse kusura bakmasın; Yaptığı onca şeyden hâlâ Atatürkü sevmeyen varsa, kanundan şüphe ederim.
             sihirbaz
             Öyle bir hak nasıl olabilir ne saçma bir durum bu
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.