Atatürk'e Hakaret Eden 6. Sınıf Öğrencisi Çocuk
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baldman
   Gün içinde izlediğim bir videoda 6. sınıf öğrencisi bir çocuk Atatürk'e hakaretler yağdırıp ismini bu topraklardan sileceğini söyledi. Aranızda izleyenleriniz vardır. Yaşından dolayı belki çocuğa çok yorum yapamam ama ebeveynleri için söyleyecek çok şey bulabilirim. Bu toprakların en büyük ve ölümsüz değeri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü herkes sevmek zorunda değil, ancak saygı duymak zorunda. Çocuklarınızı yetiştirirken de bunun bilincinde olarak yetiştirin. Bu sadece şahit olduğumuz bir durum. Bunun gibi bilmediğimiz, görmediğimiz sayısı çok fazla olan bilinçsizce yetişmiş bireyler var ülkemizde. Eğitim sisteminden tutun, sosyal medyanın bilinçsizce kullanılmasına kadar bir çok şey bu durumda etken.
   https://onedio.com/haber/ataturk-e-hakaret-ve-kufur-eden-6-sinif-ogrencisi-cocuk-943991
   Atatürk'e Hakaret Eden 6. Sınıf Öğrencisi Çocuk
    irmak676
    İşte bazı yetiştirilme tarzı sorunları...
     busrawashere
     vay okulun ağır ağabeysi ve hepsini toplasak 80 iq çıkacak ailesinin çocuğunun yanında konuştukları boş muhabbet
      gilad-pellaeon
      suç onu yetiştirenlerde
       raselika
       Çok yazık. Seni yetiştiren anne baba nasıl bir hayat yaşıyorlar acaba. Nasıl bu kadar eğitimsiz nasıl bu kadar duyarsız kalabiliyorlar hayata karşı ki seni böyle yetiştirmişler. Ülkenin kurucusu olan Atatürk'e ne kadar çok şey borçlu olduğunu kimse öğretememiş. 6. sınıf kadar aldığı eğitim nasıl bir eğitimdi de sen bu hallere geldin acaba? Seni yetiştiren anne babaya da yazıklar olsun, eğitim veren öğretmenlere de...
        pillowtalk
        Bu çocuk 6. sınıfa gelene kadar ne öğrenmiş olabilir? Sana hiç kazandığı savaşları yaptığı şeyleri öğretmediler mi bu zamana kadar da beynini böyle yıkadılar. Annen baban zaten tamamıyla bir suç unsuru onu anladık da seni yetiştiren ilkokul hocan sana hiçbir şey veremedi mi yani? İnternet çağının en kötü yanlarından biri de alenilik kesinlikle. Çocuk alenen hakaret etmede hiçbir sakınca görmeyecek kadar cahil ve "çocuk".
         ozymandiase
         Çocuk yerine ana babasını cezalandırsınlar. Çocuğa da bir tarih öğretmeni tutsunlar. Atatürk'ün bu zamana kadar yaptığı bütün şeyleri beynine soka soka öğretsinler. Sevmek zorunda olamayabilir ama saygı duymak zorunda.
          dr.rock
          Çocuk haklı Değerlerime küfrettiler kanıma dokundu karşılık verdim diyor Ne Atatürk’le, ne milliyetçilikle nede dinle kimse kimseyi hedef haline getirmemeli. Öğretmeni, anne babası bu çocuğumuzu kazanmak istiyorsa objektif olmalı, anlamaya çalışmalı. Yoksa mis gibi geri kafalı bir vatandaşımız olur. Bizde ağlaşmaya devam ederiz.
           eski_bi_tanidik
           Bu 6. Sınıfsa ben 3e gidiyorum
            detokssuyu
            Klasik ağzım var ve konuşurum durumu. Sevmeyebilirsin ama bunun altını doldurman gerek, değerlerine küfür etmiş olabilirler ama bu durumu Atatürk düşmanlığı ile geri püskürtemezsin. Okuman, anlaman, değerlendirmen ve beyin süzgecinden geçirdikten yeterli hazmı sağladıktan sonra saygı sınırları dahilinde yorumlarda bulunabilirsin ancak.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.