Astrolojiye İnanan İnsanların Düşük Zekalı Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   __aliefe35__
   ben bu astrolojiye ciddi ciddi ya da "hobi" olarak inanan her insanın beyin zarına tüküreyim. bak bu kadar kısa, öz ve net olarak söylüyorum bunu. sene 2021 olmuş insanların -artık zahmet olmazsa- aklın, mantığın ve bilimin yolunu izlemesi gerekirken, hâlâ beyin zarına tükürdüğümün malları geri zekalı olmakta ısrar ediyor. yine de ben, insanlıktan umudumu tamamen kesmedim. şimdi de bu astrolojiye inananları geri zekalı olmamaya ikna etmek için çalışacağım. öncelikle şunu da belirteyim: kadınım. (bayan denilmesine de karşı değilim, dişi de diyebilirsiniz, konu bu değil.) peki neden bunu belirtme ihtiyacı duydum? çünkü her kadın böyle sikimsonik şeylere inanmıyor, kadınların ismini korumak istiyorum. kadınım diye özellikle belirtme derdim yok yani. çok küfrediyorum bu entry'de, o yüzden "aa mahmut abi sen miydin ya?" olayına dönmesin konu. neyse... her kadının, böyle zırvalara inanan, salak varlıklar olduğunu düşünen erkekler de onlara uyum sağlamak için "burcun ne?" diye muhabbet açmaya kalkıyor ve ben bundan artık çok sıkıldım. şunu net olarak söylemeliyim ki: benim için bir insanın "ben geri zekalıyım" demesiyle "burcun ne?" diye sorması tamamen aynı iki cümle. anlam farkı hiç yok aralarında. kadınlarda bu konu zaten yeterince itici duruyor, erkek hali ise gerçekten mide bulandırıcı, yapmayın. çok sikli, soklu konuşacağım bu konuda, aşırı sinirliyim çünkü. insanların daha akıllı ve bilgili olmak yerine tam bir moron olma yolunda ısrarla ilerlemesi sinirimi bozuyor. "amaan bizimki eğlencesine canıım" diye kurduğunuz cümlelerin de, aslında tam bir mal olduğunuzu beceriksizce, acınası ve başarısız bir şekilde çaktırmamaya çalışmak olduğu da bir kilometre öteden anlaşılıyor. "neyle sikecen ehe ehe" diyen geri zekalılara da kolum girsin bir de erkeklerin astrolojiye inanan mal kevaşelere prim vermesini aklım, havsalam almıyor arkadaş! evet, bir insanın astroloji denilen mallığa inanması çok önemli ve ciddi bir konudur. tamamen dünyaya, insanlara ve olaylara bakışını belirler. aynı mallıkta bir örnek vereyim: kuzu kanını, tavşan kemiğini, kurbağa bokunu bir bezin içine sarıp, dolunayda, bir kavşağın ortasına gömüp, şeytanla anlaşma yapmak için beklemek kadar hastalıklı, salak ve tehlikeli bir düşünce yapısıdır bu. sevdiğiniz kadının "aa aşkum sen tam bir osuruk burcu olduğun için inatçısın. zaten, adını bile bilmediğim mal bir astroloğun söylediğine göre senin burcunla benim burcum zaman zaman ayrı düşebilirmiş. satürn'ün neptün'ü ters çevirip, düz siktiği zamanlarda çok normal böyle dalgalanmalar." demesinin hangi kısmı size çekici geliyor? iki gram sevişme için kendi öz saygınızı bu kadar yitirmeyin. güzel, zeki ve kültürlü kadınlara değer verin. hele hele böyle kancık karılara zeki, çekici ya da hoş deme hatasına asla düşmeyin o yüzden: hayır, ben geri zekalı olmayı reddediyorum.
   https://eksisozluk.com/astrolojiye-inanan-insanlarin-dusuk-zekali-olmasi--5651331
   https://eksisozluk.com/astrolojiye-inanan-insanlarin-dusuk-zekali-olmasi--5651331
    mrsnl33
    Ben de inanmam astrolojiye ama geri zekalı vb.hakaret kelimeleri kullanman hoş değil.Bu da bir nevi ozel bi zevk,insanlar merak edip araştırabilir yani.
     kafatamircisi
     "The big bang theory" de Sheldon buna kapak gibi cevap vermişti.
      avci-kiz
      Dar zekalı değiliz,veya düşük zekalı(bazıları düşük zekalı primat resmen ama neyse)bi kee kova burcu asi olır,ben gibi,swn de kovasın .\°80 ihtimalle
       strangestar
       Haklısın bana da saçma geliyor.
        -lucy-
        Canım senin astrolojiye inanmana gerek yok, zaten gerizekalısın <3 İnsanların zevkini, "Hobisini" ya da mesleğini sorgulamak sana kalmadı. Sorguladığın gibi hakaret etmekte sana kalmadı. Çünkü insanların hayatında "Sen kimsin?" Kimsin ki sen? Neye göre karışıyorsun? Bizde "Rap dinleyenlerin Mal Olması" diyelim o zaman. Kanıt olarakta seni falan gösteririz. İnsanların özel zevkinin içinde bulunamazsın, eğer o insan için "özel" değilsen.
         absurdizm
         136 IQ ile düşük zekalı olduğumu öğrendim
          eflayilmaz
          Bir insana ilgilendiği bir şeyden dolayı düşük zeka tesbiti koymak da bilemedim yüksek zeka örneğimi. Konu hakkında asiri bilgi sahibi olmadığım için yorum yapmaktan çekinirim ama ne derler bana güzel, seksi, zeki derlerse burçlara inanırım gerisi hikaye
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.