Astroloji
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lateralus
   Gök olaylarının dünyadaki çeşitli olaylara, karakter özelliklerine, bir kişinin başarıları ve başarısızlıklarına etkisini inceleyen bir "inanç" türüdür. Bir bilim dalı değildir. Bir inançtır. Bir şeyin bilim olmaması ise yanlış olduğu anlamına gelmez. Dünyada on binlerce din ve farklı inanç türü vardır ancak hiçbirisi bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Peki siz gök olaylarının hayatınızda ve karakterinizde etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? Kendimden başlayayım, evet düşünüyorum.
    busrawashere
     lateralus
     Gök cisimlerinin dünyadaki fiziksel etkilerine örnekler verecek olursak; Ay tutulması ve dolunay gibi ay fazları ve oluşturduğu manyetik etkiler devasa okyanus ve denizlerin su seviyelerinin metrelerce aşağı çekilmesi, gelgit olayları oluşturması, sel baskınlarına sebep olması, kadınların adet döngülerini tetiklemesi vb. gibi olaylara neden olmaktadır.
      _umut_
      Evet düşünüyorum. Hayatımın .................ler. O kadar eminim yani
       tsukyomi
       İnananları tenzih ediyorum tabi, tercih meselesi. Ama bir vasıfsız Merkür benim karakterimi, seçimlerimi etkileyecekse yakarım bu gezegeni. Burçmuş, retroymuş falan insanın kendisini kandırmak için ürettiği şeyler. Burcun zerresini taşımıyorum. Ben astronomiye inanırım, başıma gelen saçma sapan şeylerin sorumlusu da ben ve bizzat kutupludur.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.