Aslan Burcu Erkeği Nasıldır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   beyzac30
   Evet 🦁 burcu erkeği nasıldır netten okudum ama bide sizden duymak istiyorum
    zodyakli
    yürüyen egodur bu beyler. Varsaa yoksa gururu egosu. Bu sebeple aman dyim o gururunu kırmayın. İhtişam ve gösterişin burcudur aynı zamanda. İsterler ki bir ortamda sadece bunlarla ilgilenilsin. tüm gözler üzerinde olsun. Özgüveni çok yüksektir. İltifata bayılır. Anca övün ki dikkatini çekebilin. Arkadaşları tarafından da çok sevilirler. Muhabbetleri çok sevilir. İşleri güçleri gezmektir. Evde oturmayı hiç sevmezler.sahiplenmeyi de sahiplenilmeyi de çok severler. Kıskançtırlar ama asla çaktırmazlar neden çünkü gururları her şeyin önündedir.
     witchy
     Okşamasını bilene kedi gibidir :)
      suae_
      ASLAN Kadınıyım. Aslan burcunda pek cinsiyete özellikler değişmez. Birazda kendimi ele alarak söylüyorum ; Lider ruhludurlar. Bulunduğu ortamın lideri olmak ister. Biraz egosu vardır. Zekidirler, sorunlara karşı duyarlıdırlar Vs.
       missnight
       Valla ben insanların karakterini burçların belirlediğini düşünenlerden değilim ama benim babam aslan burcu genelde inatçıdır dediğim dedik bir insandır bazen yersiz öfkelenmeleri mevcuttur kendine güvenir en belirgin özellikleri bunlar ama dediğim gibi ben insanlarının karakterinin burçlara göre şekillendiğini düşünmüyorum
        dj_excalibur
        Aslan gibidir yiğit olur mert olur adı üstünde...!
         hesapsilindi00
         Erkeğini bilmem de kadını başa bela
          mevsimlerden-sonbahar61
          Aşırı öz güvenli diye okumuştum bi kere
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.