Asla Vazgeçemem Dediğin Şehirli Hazlarını dio’la
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Yeni normal hayatımızın ilk günlerinde Starbucks ve Zara kuyrukları, kamp sandalyelerimizi kapıp gittiğimiz sahiller ve parklar derken şehirli hazlarımızı yaşamaya hiçbir durumun engel olamayacağını gördük. Senin vazgeçemem dediğin şehirli hazzın ne peki?
    pumpkinpie
    Metroda kitap okumak.
     djsinemovic
     Ölümüne şehirciyim ya. Hiç küçük tatlı bir kasabada yaşama hayallerim olmadı. Bir haftalığına tatile gidince bile sıkılırım. Kalabalık mekanlar seviyorum, yüksek binalarda olmayı seviyorum, küresel kapitalist kahvecilerin köpeğiyim ajsjsjjs En vazgeçilmezim de avmler galiba. Ama yarı açık olanlar kanyon mesela. Tek başıma saatlerce dolanmaya bayılırım oralarda. Sadece üst baş alışverişi gibi de düşünmeyin. Kitapçısından, ev dekorasyonu mağazalarına, oyuncusuna kadar altını üstüne getiririm bütün gün dolaşırım içeride. Aayh nasıl özledim korkusuzca avmlere gitmek çekti şuan canım :(
      peripedia
      Macro Center. Envai çeşit ürünlere saatlerce bakabilir, içeriklerini okuyabilirim. Muz cipslerine de bayılıyorum. Metropollerde bile en fazla iki üç şubesi olan bir market fazla şehirli bir haz oldu ama olsun.
       sedefartuny
       Otobüste Ayna Grubu’na yeni katılan solist gibi güneş gözlüğü ile oturmak, Pinterestte gördüğüm balkon fikirlerini hayat geçirmeye çalışmak.
        tiroyitbezi
        Toplu taşımada kulaklıkla müzik dinlemek. Kendi kişisel aracının konforu elbet vazgeçilmez. Ancak bazen sırf kulaklıkla müzik dinleyerek hayal kurmak için toplu taşımaya binerim .
         benita
         Bayağı düşündüm de yok gibi. İçten içe köylüyüm galiba ben
          hysosiri
          Burger pizza frozen bunlar olmadan yaşayamam ki ben şehir in canını seviiimm
           sevimnaz
           Acı kahve 😊😊
            ozanesi
            İş çıkışı PUB'da arkadaş laflamaları
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.