3
5.10.2020
Asla Unutamam Dediğin Tatil Anın
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bastimaminoasidi
   İlk defa ailem olmadan tatile çıkışımdır bu ve aynı zamanda milli oluşumun hikayesidir. 17 yaşındayım, arkadaşımla tatile gitmek istedik beraber. Babama söyledim uzun ikna konuşmalarından sonra ikna oldu çünkü o güne kadar sözünden çok çıkmamışım ve başarılı bir öğrenciyim. Neyse, düşündük nereye gidelim nereye gidelim, Antalya-Kemer'de karar kıldık o da rastgele oldu. Turizmin çok iyi olduğu yıllar, o yıllar. Öğrendik ki Kemer'e genellikle ruslar gelirmiş. Bir indik kemere ne tarafa bakacağımızı şaşırdık arkadaşla cennet gibi, yaşlar 17 bu arada hatırlatayım tekrar, libidomuz arşta yani. Bi akşam bi gece klübüne gittik, saldırıyoruz Allah ne verdiyse. Küçüklüğümden beri bende bi avcılık var zaten. Baktım tek başına dans eden benden çok büyük olan bir abla var, ona yanaştım. Baktım pas verdi, dans ettik falan. En son ablayı ben odama götürdüm, sağolsun bana öğretmişti nasıl yapılacağını. Öyle milli oldum. Garibim arkadaşım eli boş dönmüştü bi de odada biz varız diye geceyi dışarda geçirdmişti hala taşak geçerim onla :D
    ladydisko
    bir ablamız kocasının kredi kartını bizim ordaki çarşıda patlatıyordu bana da marketten bir şeyler ısmarlamıştı
     amakafamiznasiguzel1
     <iframe class="dio-embed-iframe" data-dio-embed="1067671" src="
     https://dio.onedio.com/embed/dio/v1/1067671
     https://dio.onedio.com/embed/dio/v1/1067671
     " width="100%" height="400px" style="max-width:600px"></iframe> şu var benim. eskiler hatırlar belki :))
      meyvesebze
      Her tatilimi saniye saniye hatirlarim..Hepsi cok degerli.Hepsi ayri heyecanli
       sozdedegilgozde
       Bu sene arkadaşlarımla tatile gittim. em de kamping tatili idi. O kadar keyifliydi ki. Her gece denize girdik o karanlıkta deli gibi yüzdük. Gecesi bile muhteşemdi demek istediğim. Yine olsa da yine gitsek...
        starr7
        UZUN OLACAKTIR BİLGİNİZE! Şimdi arkadaşım ben annesi ve dayısı denize gidiyoduk hem de kamp yaparız mevzusu dönüyodu. Dayısının arabası da biraz eskiydi. Araba da iki kilolu insan vardı siz düşünün. Neyse yolda kala kala gittik biz. Akşam oldu arkadaşımla ben takıldık sonra annesinin yanına döndük bi baktık dayısı arabanın içinde yatıyo arkadaşımın annesiyle teyzesi de donuyo. Yanlarına gittik birlikte donmaya başladık aq. En sonunda teyzesi gitti açtı kapıyı in lan aşağı dedi. Dayısı indi çatırı asla kurmadan içine girdi fermuarı da çekti. sanarsınız utku tulumu amk. Dayısının zorla bira içirtmesini falan saymıyorum bile. Çok saçma iki gündü.
         badideasensei
         hiç tanımadığım ve kan bağım olan bir grup insan ile tanıştım. Hayatım da ilk defa kürt gelenekleri ile yapılan bir düğüne katıldım ve gaza gelip aralrında halay çekmeye çalıştım. . Ben de jeton o zaman düştü tatile değil düğüne gelmiştik. Neyse otel bulamayınca ev tuttuk ve yine akraba terörü ile 5 gün geçirdik . Eşyaların içinden şu para taşınan çantalardan çıktı ve bayağı ağırdı ancak kilitliydi. Daha anlatırdım da neyse şimdi derine inmeyelim.
          okadin
          Ben tatilden kasıtı kumsal, güneş, deniz olarak almıyorum. Okulların kapalı olduğu yaz dönemi olarak düşünüyorum ve çalışmaya başladığım ilk yıl. Terzi bir ablamızın yanında çalışmaya başlamıştım. O zamanlar ben modacı olacağım diye tutturmuştum. Terzi ablanın dikmesini sabırsızlıkla beklediğim çizimler yapıyordum. Hiçbir zaman dikilmedi tasarımlarım ama çok şey öğrendiğim, insanları ve çalışma hayatını tanıdığım bir yaz olmuştu benim için.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.