Asla Çiğneyemediğiniz Kişisel Kurallarınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Herkesin hayatında zamanla kendine özel oluşturduğu kurallar vardır. Bir de o kurallar zamanla alışkanlık halini alır ve bir türlü onu yapmadan içiniz rahat etmez. Bu kurallar ilişkiler kırmızı çizgiler olarak da karşımıza çıkabilir. Kendimden bir örnek vermem gerekirse çoğu insan tarafından kötü karşılanabilir ama bir şeyleri ödünç vermeyi seven bir insan değilim. Şu anda herkes her şeye erişebilir bir durumda. Gerçekten ihtiyacı varsa veririm fakat daha önce benden ödünç aldığı bir şeyi geri vermeyen insana asla hiçbir şeyi ödünç vermem. Yakın çevrem de benim böyle olduğumu bildiği için benden bir şey ödünç aldıklarında çok titiz davranır ve işleri bitince hemen geri getirirler. Ben bu kararlılığım hayatıma olumlu yansıdığını düşünüyorum ama bu konuda da birçok eleştiri almışlığım var. Sizin asla çiğneyemem dediğini kişisel kurallarınız neler?
    benita
    Dışarda yalnızsam mutlaka kulaklığım takılı olur, müzik dinlemesem bile her an dinleyecekmişim gibi hazır olurum
     mrs_furby
     Sorgulamadan bir karara varmam.
      ggggggg
      Eğer bir yer düzenliyse asla dağıtamıyorum bir ve eğer bir yer dağınıksa asla toparlayamıyorum. Bu kuralları hiç çiğneyemedim.
       hanmergen
       Dışarıdan eve gelince banyo yapmak, dışarıda da kullandığım telefonu kolonyalı bezle sildikten sonra evde kullanmak... Evet, biraz huyluyumdur.
        deodorantsisesi
        Biri enseme üflerse mevzu başka yerlere gidebilir
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.