Aşkım Kapışmak: 'İki Kişiye Aşık Olmak Zamanla Daha Çok Artacak'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Aşkım Kapışmak Beyefendiyi tanıyor olabilirsiniz. İlişki uzmanı kendisi ve böyle bir tezi var. Sadakatsiz dizisindeki Volkan'ın "Ne yani ikisini de seviyorum" tezinden hareketle böyle bir şey ortaya atmış. Nedeni ise dadı ile büyüyen çocuklar. İki tane anne figürü görüyorlarmış. Bu yüzden ilişkilerinde de bunu arıyorlarmış.
   https://www.dailymotion.com/video/x87f1eu
   https://www.dailymotion.com/video/x87f1eu
    arasserin
    aldatmayı normalleştirmek...
     eliff04
     BU NORMAL DEĞİL TAMAM MI? KESİN ŞÖYLE KONUŞMAYI. BİR İNSAN İKİ KİŞİYE BİRDEN AŞIK OLAMAZ! SADECE HOŞLANIR YADA BİR ÇEKİM HİSSEDER AMA AŞIK OLAMAZZZ! Böyle konuşunca insanlar normalleştiriyor. Öyle olacaksa bile bunu söyleyip aldatanlara destek çıkmayı kesse iyi olur
      afroditgibiyim
      ya böyle bir saçamalık olabilir mi o zaman kadınlarda bulsun tane ve aynı açıklamayı yapsın. Bu erkekler ne zeki ama her şeye bir kılıf uyduruyorlar
       onr_acbdms
       Abi ülke öyle bir hal aldı ki bir taraf medenileşmeye karşı çıkıp yerinde saymakta ısrarcı, bir taraf medenileşmeye çalışıp işin bokunu çıkartıyor örnek yukarıda ki gibi. Bir de arada kalanlar var medenileşmeyi yavaş yavaş yapıyor, bu tarz insanlar yüzünden de ne yapacağını şaşırıyor. Ama şu bir gerçek ki moderninde yerinde sayanında hedefinde ki iki temel unsur: Din ve kadın. Dediklerinin her iki cins için de geçerli olduğunu varsayarsak, ülkemizde yapılmaya kalksak bir adam sırf anne ve dadıyla büyüyor diye iki kadına aşık olması zamanla normal kabul edilir, aynı şeyi kadın yapınca yaftalanıp alnına kocaman etiket yapıştırılır hayatı boyunca da kalır. Sonra "Şunun oğlu şöyle denildiğinde olur canım erkektir" der geçerler ama kadına "O kadının şunla adı çıkmıştı, hakkında öyle diyorlar, şöyleydi" diye 40 tane şey uydururlar. Ha bunu da yine çoğunlukla kadınlar yapıyor açık ve net. Mahallede veya herhangi bir yerde bir kadının adı çıkmışsa kesin altından bir kadın çıkar kesin yani. Kaldı ki bir insan aynı anda birden fazla duyguyu hissedemiyorken 2 kişiye aynı anda nasıl sevsin.
        lellu
        Yok deve
         tsukyomi
         Aldatmak medeni bir şey değildir, aldatmak ilkel bir şey değildir, aldatmak karaktere bağlı bir şeydir. İsterse 10 dadısı olsun, seven, karakterli insanlar aldatmaz. İlişki uzmanı ne ki ya? Her gün sahte bilim uzmanı çıkıyor aw.
          archie
          ne de güzel kılıf uydurmuş
           pisilamest1
           aldatmayı meşrulaştırmayın aq.bir insan evladı yalnızca bir kişiye aşık olur.sapkınları bilemem.
            fairytale-
            Ne yani simdi aşkımları mı kapıştıracaz
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.