Aşk Turizm Değildir Hareketi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   “Love is not Tourism” hareketi diyor ki; “Salgınının ardından uluslararası sınırların kapatılması mantıklı ve hatta gerekliydi. Hala da öyle. Kendimizi ve başkalarını korumak için turizmi durdurmamız gerektiği açık. Ama aşk turizm değildir! Bu sadece bir tatil değil, ruh sağlığı ve dünyanın her yerindeki insanların geleceğiyle ilgili. Uluslararası aşıklar ve aileler olarak, tüm hükumetlerin seyahat kısıtlamalarını değiştirmeye çağırıyoruz.”
    benita
    Görsel çok manidar
     sedefartuny
     Düğüncüler bitti. Şimdi de bunlar mı başladı? Uluslararası aşıklarmış. Sağlık çalışanları aylardır ailelerini göremiyor. Üstelik aynı ülkede, aynı şehirde iken. İnsan denen canlı neden bu kadar bencil.
      plazacalisani
      Ya insanlar günlerdir evlerine gidemiyor. Çocuklarını göremiyor. Uzaktan kapıdan seviyor. Tamam aşka saygımız var ama bir saçmalamayın. Aşk turizm değildir ama zorunluluk da değildir.
       okadin
       Bırak farklı ülkeleri aynı şehirde olan aşıklar bile bazen birbirlerini göremiyorlar. Teknoloji bunun için var. Aç facetime'ı konuş. Hem özlem iyidir karşındakinden çabuk bıkmazsın.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.