26
2.12.2020
Aşk İnsanı vs Madde İnsanı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.rock
   Kazananın ödülü mutluluk Aşkta mantık aranmaz mevzusu ne kadarda yalan. Sevgi basbaya mantıklıdır. İyi bir alışveriştir bir kere, iki tarafada kazandırır. Mesela, Güzel giden, birbirlerini seven bir ilişkide taraflardan biri yoruldu ve bencillik etmeye başladı, olur yani insanız. Madde insanı: Artık yeter haksızlık ediyor bana Aşk insanı: Belki zor zamanlar geçiriyordur, zaman vereyim, destek olayım Yaptınız mı? Denediniz mi? Söyleyin bakalım Kim kazanır? Ya da Kim kazandı?
    676irmak
    Aşk insanı ✌
     busrawashere
     uyuşturucu insanıyım
      monaiman
      Para insanı!
       absurdizm
       Madde insanı
        nobodyy1
        Madde = Mantık
         sairsel
         Aşk insanı her zaman üzülür demedi demeyin 😉
          redblack
          Aşk, orta çağ savaşları kadar güzel ve heybetlidir, süvari baskınıdır, hazirlıksiz yakalar insanı silahsiz, ayaklarin ciplak, bi bakmissin tepende parlamiş bi kılıç, tek hatirladigin atin güneşle oluşan sulieti... İlişki satın alınır, hatta siparis edilir, aşkı ise aklını iptal eder yaşarsın, seni öldürecegini bilsen de yaşarsın...
           eski_bi_tanidik
           Aşk bir yerde enayiliktir. Yanı karşındaki de senin kadar önce düşünüyor mu fln buna da bağlıdır. Risktir bir nevi. Mesela karşındaki de seni düşünüyorsa güzeldir böyle düşünmek ama o seni sallamıyorsa enayiliktir ne yazık ki. Sevmek demiyorum ha prada yazdığım gibi polyanna düşünmek:D Ama mantık kendinden pek bir şey kaybettirmez. Kendi iyiligini düşünmektir. Sonuçta en sonunda kendinle kalacaksın 💪🏽😌
            nickimdebileolmaz
            Aşk ölene kadar sürer diyorlar ya o yalan :D Aşk insanı nın ömrü en fazla 5 senedir sonra sıkılır bıkar, hayata ki her şey geçici insanlar, hisler ve diğer şeyler. Özetle düz ve yüzeysel insanım ben.
             30cmcetvel
             Moleküler olarak mı değerlendiriyoruz maddesel insanı. Ben simetrik olarak analiz edebilirim isterseniz. Bana bir madde insanı yollasanız harika olur. 30 cm out.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.