Aşk Evliliği mi? Mantık Evliliği mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   Kritik bir soru bence. Böyle düşünmeme rağmen aranızdan bazıları nesi kritik cevap belli: Tabi ki aşk evliliği diyecektir. Öyle değil işte. Bundan yıllar önce ben de aşk evliliği diyordum ama insan yaş aldıkça aşktan daha önemli şeylerin olduğunu düşünüyor. Çevreme baktığımda, insanlar genellikle aşık olduğu için değil de birbirine eğitim durumu, finansal durum gibi konularda yakın oldukları insanlarla evlenmeyi tercih ediyor ve burada finansal durumun çok önemli olduğuna dikkat çekmek istiyorum. Umarım hepimiz hem aşkı hem mantığı aynı kişide bulabiliriz ama bu kaç kişinin başına gelebilecek bir güzellik bilemiyorum. Sizce aşk mı? Mantık mı?
    cinayetvaraga
    mantık evliliği yapmak yerine beraber yaşasalar? eminim ki mantık ile yola girecek insanlar yine mantıkları ile bazı baskılardan sıyrılabilirler. şimdi çıkar bir kaç tane mutasıp aile çocuğu ve der ki; " ama tr de bu olmaz, mümkün değil" ama öyle değil işte. gayet mümkün. çocuk olacaksa o ayrı tabi.
     mevsimlerdensnbahar61
     Sevgi ve mantık
      birdisi
      Ben mantık evliliğinden yanayım.
       luciferin_kizkardesi
       Aşk evliliği. Aşık olduktan sonra para zaten bir şekilde gelir😉
        hogwartsmektubugelmeyen
        İkisinde de biraz biraz
         muzlu-pasta
         Mantıklı aşk evliliği
          meyvesebze
          Ask die bisey yok Oldum bittim die evlenirsin,2 gun sonra isyan edersin.Bumuymus benim gozumde buyuttugum olur Mantikta nasi bi mantik...Adamin huyu suyu tipi iyi die evlenirsen tamam.Zengin die evlenirsen yanlis.İflas etse yollarmi ayrilacak Vala kafa yorar bunlar.Gonlunuzun isindigiyla evlenin
           gfb_efe621
           C şıkkı hiçbiri en güzeli.
            paarantez
            Aşk be, aşk aşk aşk. Olur mu bilmem ama aşk evliliği olsun isterim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.