26
28.9.2020
Aşk Çok mu Lazım?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   _umut_
   Kafayı yakmama 5 kala size yalvarıyorum beni biri aşkın çok da lazım olmadığına ikna etsin
    r4bia_
    Yok yaa çok lazım değil sjsjsjsj
     damarcibasi
     Aşk lüzum konusu edilecek bir şey değildir içine girilen bir durumdur. Sen kararlı ya da kararsız hallerinle kendi sularında yüzerken bazen bir anda bazen usul usul dalgalanmaya başlayan engin denizlerde bulursun kendini. Fizik kanunlarını filan unut yerçekimsizdir aşkın mahali. Bir anda atmosfer dışına kadar yükselirsin derin bir nefestir aradığın, sıkışır için ihtiyacın olan serin soluk yok orada. Sonra o unuttuğun yerçekimi yakalar seni yeniden foton gibi hızla düşersin toprağa doğru ışık hızında ama yumuşacık inersin. Bu indiğim yer de neresi diye şaşırırsın artık başka bir gezegendir üzerinde gezindiğin. Aşk gariptir dostum içine alır sarmalanırsan sıcacıktır huzurdur mutluluktur pamuk gibidir. Kıymetini bilemediysen batar her yanına çelik gibi soğuk kor gibi alev alevdir. Yanar ve üşürsün, her yanına saplanır kanarsın.
      gregory_
      Aşk çok lazım.
       cinayetvaraga
       yok be kardeşim lazım filan değil. Paran olunca gider güzel bir restoranda yemek yersin, içersin, masa donatılır. yoksa gider döner ekmek yersin ama yine karnın doyar. aşk da öyle. geldi mi restoran misali otur masaya. tadını çıkar. gelmedi mi sadece ye geç. karnını doyur, aç kalma ;)
        busrawashere
        https://youtu.be/5k3k024ilJg
        https://youtu.be/5k3k024ilJg
        yoo
         dr.rock
         Aşk lazım Lazım olmayan umutsuzluk O kişi Bi yerde Seni bekliyor Koş Al onu
          eski_bi_tanidik
          O kadar da lazım değil ya. Kendiyle mutlu olabilmeli insan. Ayrıca bi insanla romantik bi ilişkinin olması da güzel ama illa aşk olacak diye bir şey yok. Aşk zaten geçici bir şeydir. Geçiçi bi tutku gibi bişey. Bu kadar umit bağlamamak lazım. O olmasa da olur. Dost gibi.
           detokssuyu
           Hayatınızdaki eksikliklere göre değişen durum bence. Aşk çok mu lazım? Bana lazım değil ama sana lazım olabilir. Herkesin bu duyguyu tatması gerektiğine inanıyorum ama aşkın biyolojik ve geçici bir durum olduğu gerçeğini unutmamak lazım. Sevgiye odaklanmak, hayatımızdaki insanları sevmek, sevgi için beklemek daha doğru olacaktır. Bence sevgi lazım aşk değil.
            ozlmli
            Elbette ki çok da lazım değil ama olması taraftarıyım. Güzel duygular beni mutlu ediyor.
             cokbilmisdegilcokbilen
             Bence değil. Yalnızım ve mutluyum
              peripedia
              Ne demiş Müge Ablamız 'Aşkım, aşkım, aşkım, aşkım. Bi çakıcam." Aşk çok mu lazım sorusundan önce Aşk mümkün müdür hala diye sormak lazım. Unutmazsam bir ara bir başlıkta yöneltirim size bu soruyu. Bence mümkün değil. Kimse o saf ve temiz duyguları barındırmıyor artık. Aşık olmak aptallık olarak görülüyor.
               sairsel
               Aşk insanın doğasında vardır. İlla bir insana karşı duyulan aşk değil, ister bir obje olsun isterse bir duygu olsun insanı cezbederek kendisine aşık edebilir. Örneğin doğa aşığı olabilir, mesela bir kitaba ne bileyim yeri gelir aşık olmaya bile aşık olunabilir 😉
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.