Aşk Acısı Çekenlere Tavsiyeler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pinkypie
   Şuan buna çok ihtiyacım var. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş, o yüzden tavsiyelerinizin her birini uygulayacağım... Yıldım artık yaraya tuz basan şarkılardan, ağlamaktan şişen gözlerden.
    gregory_
     kania_
     Hepsini S.ktir et her zaman kendine ben daha iyilerine layığım filan de. (diyene bak benimde psikolojim bozuluyor 4-5 gün ağlıyorum)
      yodainwonderland
      act cool. ciyerine daş bas gerekirse. ama dışarıya güçlü görün. daha işe yarıyor.tabi daha acıtıyo canı. ama her zaman güçlü olduğunu düşünmek iyileştirir
       plastickardashian
       yahu hayır ağlamak neymiş. kendine yapabileceğin en büyük kötülük. çık spor yap, kendiini değiştir saç maç giriş işte ne bilim. şu dönemde ağlamak insanı çok yıpratıyo tut kendini
        gulfemkaya
        Olmuyorsa çok daha iyi biri olacağı içindir. Asla da sekmez. Eğer doğru olan oysa mutlaka geri döner. Bu tür acılar bizi bir adım daha ileri götürür ama farkında olarak yaşamak daha sağlıklı geliyor bana.
         moon_night
         127 gündür yas tutup aşk acısı çekiyorum böyle devam ederse 200'e kadar yolu var Çoklat ve kahve sağolsun...
          muharrem-kyc
          bütün kadınlara aşık olmak acıyı şekerpare eder :D
           atakancavdar
           Kendine çok istediğin bir şeyi al
            almila__
            sevgilim yok aşk acısı da çekmiyorum. teşekkürler tavsiyeleri almayım ben :)
             badideasensei
             İllaki acı çekeceksin. Ağlıyorsan da işi günlere yayma. Ölünün arkasından bile ilk gün ki hüzün sonrasında devam etmiyor. Kendinde değişikliğe gidebilirsin. Yeni şeyler yap. Sokağa çık, azıcık nefes al, en azından özgürlüğün tadını çıkar. Aldatılma gibi bir şeyse hiç üzülme zaten. Aa yok ben çok seviyordum onu diyorsan da bırakma. Aşık olduğun biri söz konusu ise boş ver gururu fln. Bu kadar basit.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.