Aşırı Zayıf Olup Kilo Alamamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   meymuncuk
   Kilo almak vermek kadar zor inanın, siz su içip kilo alanlar biz de size imreniyoruz emin olun tamam bazı noktalar oluyor zayıflığın işe yaradığı ne yerse yesin kilo almıyor onun için istediğini yiyebilir ama şu da bir gerçek normal bir insanın yediği yemek ona kilo aldırmaz daha fazla yememiz lazım fakat o da normal şartlar da çok mümkün olmuyor çünkü midemiz küçük.. 180 boy 55 kilo söylüceklerim bu kadar.. zor dostlar herkesin derdi kendine herkesin kendine göre zorluğu var ha şu var diyetisyen + spora gidip 3-5 ay yemeğin yanına takviyelerle çok rahat 5-10 kilo daha alınabilir. Ama kilolu insanlar ne kadar üşengeçse ben de o kadar üşengecim bir de bunların hepsi para be dostlar normal çaplı bi spor salonuna bile gitseniz spor hocasından ücretli ders almazsanız o hoca suratınıza bakmaz eskisi gibi değil artık devir para devri onlarda haklı.. veriyorlar asgari ücreti spor hocasına ekstralardan çıkart maaşını diyorlar hayat böyle içimi dökeyim dedim öyle karman çorman yazdım karaladım bir şeyler okuyup yorulan olduysa özür dilerim. bu da öyle gece yürürken falan açın dinleyin güzeldir bi öneri
   https://www.youtube.com/watch?v=vxg7K5cqono&ab_channel=crimsonayato
   https://www.youtube.com/watch?v=vxg7K5cqono&ab_channel=crimsonayato
    kania_
    Direk aklıma moon_night geldi yiyo yiyo bi gram almıyo
     littlejohn
     Ben de zamaninda ugrasmistim kilo almak icin. Gercekten dunyalari yiyip almiyordum kilo. Simdi ideala kavustum diyebilirim ama eskisi kadar yiyemiyorum.
      eflayilmaz
      Kilonun fazlası da kilonun azı da aynı semptomlara sahip oluyor
       efla_tun
       harika birşey😉
        kapris
        Beni tarif ediosun 😅
         mrsnl33
         Sut,pirinç,patates,kuru yemişler bunları tüketmeye çalış.Kilo almanı kolaylaştırır.Bence bir diyetisyene gidip yardımda alman lazım.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.