Aşırı Pozitif İnsanlar Sizi de Yoruyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Hem çok sevip hem de uzak kalmak istediğim insanlar. Pozitif bakmak gerçekten harika bir şey, takdir ediyorum böyle insanları ama bazı olaylar için de fazla kaçıyor. Birinin kolu kırılsa alçına imza atarız olsun diye tipler var :D Ya kolum kırılmış bütün işlerim aksayacak, ağrısı ayrı dert, bakımı ayrı dert kötü bir şey pozitif karşılamak bir yere kadar. Bazı durumlarda dozunda pozitiflik yapmak daha iyi bence. Bazen olayların negatifliğini görünce onunla daha kolay baş edebiliyoruz gibi geliyor bilmiyorum belki de yanlış düşünüyorumdur. Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi ruh hallerinin de fazlası zarar. Pozitif olacaksanız da yormadan olun bazen hayatın olumsuz yanlarını da tatmamız, farkına varmamız lazım. Asla pozitif insanlar kötü demiyorum ama fazla pozitif olunca da hayatın gerçekliği kaçıyor gibi geliyor.
    fairytale-
    Mutlu olmak için çabalayan kişilerdir çünkü biliyorlar ki hayat o toz pembe gözlükleri bir gün kiracaktir(kendimden biliyorum) . Bokunu çıkarıp bardağın boş tarafına işeyerek doldurmadigi sürece beni yormaz.
     sairsel
     Pozitif insanları severim yalnız bazı durumlarda bu pozitiflik polyannacılık seviyesine çıkarsa sinir bozucu olur. Her duygu yerine ve zamanına göre dozunda olmalıdır.
      blondewitch
      Yoo ben seviyorum, güldürüyorlar.
       trueliving
       pozitif insanları ben de seviyorum ve çevremde öyle insanları görmek benim için çık keyifli ama çok ince bir çizgisi kesinlikle var o ayarı kaçırmamak lazım
        samyeli90
        Bazen çekemediğim oluyor bende bazen pozitif olabiliyorum ama hayatım da sürekli öyle bir insan yok
         marvelhulk
         yani o kadar da pembe gözlük takmaya gerek yok , hayatınım acı tarafını da görmek lazım
          minmina
          bir arkadaşım hep böyle. pollyanna halt etmiş yanında. bazen boğasım geliyor gerçekten. bir üzül, sinirlen, olumsuz duygular da göster artık
           fuzbing
           Aşırı negatifler kadar değil.
            gulfemkaya
            Bazen yorucu oluyor da onları da yoruyordur mutlaka ama negatif insan yanında bal kaymak cidden
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.