Asıl Virüs, Asıl Hastalık, Asıl Felaket...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Dünya çapında orman yangınları devam ediyor! Şüphe yok ki, ülkemizde birbiri ardına yaşanan yangınlar, en yıkıcı olanı... Fakat şu anda Dünya'da sadece Türkiye'de değil; İtalya, ABD, İspanya, Fransa, Kibris, Finlandiya, Lübnan, Kanada ve Yunanistan'da korkunç yangınlar etkisini devam ettiriyor. Almanya, Çin, İtalya, Belçika ve Hollanda'da ise şiddetli sel çevredeki her şeyi yıkıyor. Kuzey İtalya'da tenis topundan daha büyük uzun süreli dolu yağışı yaşandı. Brezilya'da ise daha önce hiç kar yağmamış bölgelere kar yağdı! Tüm bunların yanında Dünya, etkisini her geçen gün arttıran virolojik bir pandemik dönem yaşıyor. Dünya günümüzde kurtulması güç bir hastalıkla mücadele ediyor ve mücadeleyi kazanana kadar pes etmeyecek!
    arasserin
    Doğa kendi kendini yenilebiliyor onu bile engelliyoruz. varlığımız zarar
     littlejohn
     Ne kadar ekmek o kadar kofte misali dogaya ne kadar hassas davranirsak o kadar karsiligini aliriz. Su an aldigimiz karsilik=dogaya verdigimiz zarar.
      sairsel
      Doğa er yada geç kendi düzenini kuracaktır. İnsanoğlu doğayı yaşattığı sürece yaşayacaktır. Yoksa gözümüzün yaşına bakmayacağı çok belli!
       cinayetvaraga
       ve insanlık bunu sonuna kadar hak etti. hiçbirimiz masum değiliz bu senaryoda.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.